مهاجرت های رایگان وب سایت PBN ⋆ PBN LTD

اغلب از ما می پرسند که آیا مهاجرت وب سایت های رایگان را از سایر شرکت های میزبانی به شرکت خود ارائه می دهیم؟

پاسخ این است بله، ما مهاجرت رایگان ارائه می دهیم. تنها محدودیت این است که ما سایت‌های PBN را فقط برای مشتریانی که پرداخت می‌کنند منتقل می‌کنیم و نه آن‌هایی که در دوره آزمایشی هستند.

نحوه درخواست مهاجرت رایگان

هنگامی که یک حساب کاربری فعال با ما دارید، فقط می توانید یک بلیط پشتیبانی به بخش مهاجرت وارد کنید. سپس آنها به شما یک سند می دهند تا جزئیات وب سایت های موجود خود را تکمیل کنید. بنابراین ما همه چیز لازم برای دسترسی به آنها را برای تحریک مهاجرت داریم.

بسیار مهم است که مطمئن شوید جزئیات ورود و سایر اطلاعات درخواستی ما را بررسی می کنید. بنابراین، اطمینان از 100٪ درست و کارکرد آن. این از تاخیر در مهاجرت شما جلوگیری می کند.

بسته به تعداد وب سایت هایی که نیاز به مهاجرت دارید و تعداد سایت هایی که در آن زمان در صف مهاجرت ما هستند. می توانید مطمئن باشید که وب سایت های PBN شما در سریع ترین زمان ممکن منتقل می شوند.

مواردی که باید قبل از درخواست مهاجرت رایگان وب سایت خود اطمینان حاصل کنید.

  1. این که برای همه سایت‌هایی که می‌خواهید منتقل شوند، دسترسی و ورود به‌روز داشته باشید.
  2. در حال حاضر هیچ مشکلی با سایت ها وجود ندارد. به عنوان مثال سایت ها به هیچ وجه خراب نیستند.
  3. اینکه به اندازه کافی اسلات هاست رایگان PBN در حساب خود با ما داشته باشید تا تعداد وب سایت هایی را که نیاز دارید جابجا کنید، مجاز کنید.

از فرآیند مهاجرت چه انتظاری می توانم داشته باشم.

در صورت امکان، ما همیشه وب‌سایت‌های شما را به‌طور کامل منتقل می‌کنیم. منظورم این است که ما آنها را دقیقاً همانطور که در حال حاضر هستند جابه جا می کنیم. این شامل محتوا، تصاویر، قالب ها و افزونه ها می شود. همه بدون هیچ تغییری

با این حال، برخی از شرکت های میزبان استفاده از افزونه های مهاجرت را مسدود می کنند. بنابراین انتقال کل سایت امکان پذیر نیست. در این مواقع ما محتوا و ساختار وب سایت ها را برای شما جابه جا می کنیم. بنابراین هیچ تغییری در محتوا، لینک های خروجی یا آیتم های منو وجود ندارد. در مواردی که از افزونه هایی که امکان صادرات داده ها را فراهم می کنند استفاده شده است، به عنوان مثال، افزونه های SEO، ما داده ها را صادر می کنیم و افزونه را در سایت های منتقل شده شما پشتیبان می گیریم و داده ها را دوباره نصب می کنیم. در واقع این مهم ترین بخش های سایت شما را دست نخورده نگه می دارد. بنابراین هیچ خطری برای از دست دادن پیوندها، عناوین متا و غیره وجود ندارد. به عنوان مثال نصب مجدد پلاگین ها، ویرایش قالب و غیره. فقط یک کار سبک که فقط چند دقیقه طول می کشد. ما هسته همه چیز را برای شما انجام خواهیم داد.

با آخرین پست های وبلاگ همراه باشید!

در وبلاگ PBN ما مشترک شوید. به سادگی ایمیل خود را در زیر وارد کنید، دسته های مورد علاقه را انتخاب کنید و مشترک شوید. هنگامی که یک پست وبلاگ جدید در دسته بندی انتخابی شما منتشر می شود، به طور خودکار یک ایمیل دریافت کنید.