چه معیارهای سئو گنجانده شده است؟ ✅ معیارهای سئوی رایگان با میزبانی PBN ما

معیارهای Majestic SEO به صورت رایگان

به عنوان بخشی از سرویس میزبانی PBN ما. ما معیارهای سئوی رایگان را برای همه دامنه های شما، بدون هزینه اضافی ارائه می دهیم. معیارهایی که ما وارد می کنیم مستقیماً از Majestic SEO استخراج شده است. شما معیارهای کامل TF و LRD را از آنها دریافت خواهید کرد.

در تجربه ما از PBNs majestic تنها معیارهایی هستند که در هنگام انتخاب و نظارت بر دامنه های PBN شما به معنای واقعی کلمه هستند. بنابراین به همین دلیل است که ما آنها را به صورت رایگان درج می کنیم. معیارهایی مانند Moz کاملاً بی فایده هستند. Ahrefs برای نظارت بر بک لینک ها عالی است، اما DR و غیره آنها در تجربه ما اصلاً ارزشی ندارد. بدترین هرزنامه ترین دامنه های PBN می تواند در داخل Ahrefs بسیار خوب به نظر برسد. در حالیکه جریان Majestics Trust بسیار دقیق تر است به طور کلی مطمئنا بنابراین به همین دلیل است که ما از آن در داخل داشبورد خود برای شما استفاده می کنیم.

با آخرین پست های وبلاگ همراه باشید!

در وبلاگ PBN ما مشترک شوید. به سادگی ایمیل خود را در زیر وارد کنید، دسته های مورد علاقه را انتخاب کنید و مشترک شوید. هنگامی که یک پست وبلاگ جدید در دسته بندی انتخابی شما منتشر می شود، به طور خودکار یک ایمیل دریافت کنید.

سئو PBN | خبر های جدید سئو و هک و سرور
مطالب پیشنهادی  10 نکته برتر تبلیغات لینکدین برای موفقیت در بازاریابی دیجیتال B2B