علی رغم خطرات ناشی از تمرکز ، این کلید رشد Crypto است – بدون 10 شماره

تصویر
عکس پروفایل ظهر محمد مشرف هکر

@مشرفمحمد مشرف

نویسنده B2B || فین تک || بلاکچین و ارز رمزنگاری شده. برای پروژه های نوشتن متن با ما در تماس باشید.

یکی از چیزهای شگفت انگیز در مورد بازار رمزنگاری این است که این بازار 24×7 ، 365 روز سال زنده می ماند. برای تجار ، این یک نعمت است. زمانی که آنها می توانند تجارت کنند یا نمی توانند محدودیت زمانی نداشته باشند.

مطمئناً هیچ معامله گر ، مبتدی یا متخصصی نمی تواند تمام مدت بازارها را ردیابی کند ، این به معنای کنار گذاشتن فرصت ها است. این چیزی است که شیوام تاندون ، بنیانگذار TeraBlock ، هنگام شروع معامله ارزهای رمزنگاری شده در سال 2016 با آن روبرو شد. بنابراین ، او الگوریتم هایی را برای اتوماسیون معاملات خود ایجاد کرد.

این تلاش های اولیه او را بر آن داشت تا TeraBlock را ایجاد کند – یک سیستم اتوماسیون تجارت و مدیریت دارایی با قابلیت یادگیری ماشین.

بیایید ببینیم شیوام تاندون چه چیزی به فضای رمزنگاری ارائه می دهد و نظرات او در مورد جنبه های مختلف رمزنگاری و تجارت چیست.

Q1: به Unhashed خوش آمدید. اولین چیزی که در مورد رمزنگاری مورد توجه شما قرار گرفت چیست و سرانجام چه چیزهایی شما را به ساخت TeraBlock سوق داد؟

پاسخ: من یک کارآفرین زنجیره ای و یک تاجر باتجربه بودم ، بنابراین از اواخر سال 2016 استخراج و تجارت ارزهای رمزنگاری شده را شروع کردم. من به فن آوری نوپای پشت رمزنگاری و توانایی تجارت شبانه روزی جذب شدم ، بنابراین الگوریتم های کاملاً خودکار ایجاد کردم کمکم کن …