رایانش ابری برای در دسترس بودن داده ها و سیستم ها

تصویر
عکس پروفایل BinMileTechnologies Hacker Noon

@دوقلوBinMileTechnologies

Binmile یک ارائه دهنده خدمات فناوری اطلاعات است که در سطح جهان به عنوان یک متخصص فن آوری با دفتر در دلاور ، ایالات متحده آمریکا و نویدا ، هند شناخته شده است.

رایانش ابری در دسترس بودن سیستم های رایانه ای است و برای زندگی اطلاعات از اهمیت بیشتری برخوردار می شود. توانایی های همکاری آن (به طور برجسته در پزشکی از راه دور ، بانکداری اینترنتی و تجارت الکترونیکی نمایش داده می شود) نماد تعامل از راه دور یک چشم انداز کلان داده است که به طور پایان ناپذیری در حال تغییر است.

رایانش ابری ، که اقتصاد جهانی ، زنجیره سهام جهانی و نیروی کار از راه دور در طی شیوع ویروس کرونا را به همراه داشت ، همچنان هدف اصلی شرکت هایی است که به دنبال مقیاس پذیری پیشرفته ، اقدامات تجاری و مقرون به صرفه در سال 2021 هستند.

طبق این نظرسنجی ، 94٪ از بارهای کار در سراسر جهان توسط مراکز پیشرو داده ابر در جهان مدیریت می شود. این نیازهای عملیاتی نحوه استفاده از رایانش ابری در مشاغل را تغییر می دهد. در اینجا برخی از برترین روندهای فناوری رایانش ابری را پیدا کنید.

رایانش ابری ترکیبی

اکنون بسیاری از شرکت ها از سیستم رایانش ابری ترکیبی برای نگهداری گردش کار و تولید خود استفاده می کنند حتی برخی از شرکت ها نیز از رایانش ابری ترکیبی استفاده می کنند. نکات اصلی نگرانی که می توانید از هیبرید دریافت کنید …