YouTube Music «رادیوهای توصیه شده» شخصی شده را اضافه می کند

علاوه بر رابط کاربری جدید «افزودن به فهرست پخش» برای تلفن همراه، YouTube Music در حال آزمایش «رادیوهای توصیه شده» است. در مقایسه با ایستگاه‌های رادیویی تولید شده از یک آهنگ، به نظر می‌رسد این پیشنهاد جدید از چندین تأثیر جمع‌آوری شده است.

به روز رسانی 6/17: پس از آزمایش در ابتدای سال جاری، قفسه رادیوهای توصیه شده در روز گذشته در دسترس‌پذیری گسترده‌تری در تلفن همراه و وب مشاهده می‌کند.

برخی، مانند «رادیو ابزاری»، هیچ هنرمندی را شامل نمی‌شوند که از روی جلد شکل موج خالی استفاده شده باشد. ده پیشنهاد در چرخ فلک نشان داده شده است.


اصلی 1/30: برای کسانی که این ویژگی را مشاهده می‌کنند، با رفتن به برگه صفحه اصلی، چرخ فلک جدید «Recommend radios» را نشان می‌دهد. به کمی پیمایش نیاز دارد و تقریباً در نیمه پایین خوراک قرار دارد. شما 10 رادیو با سبک پوشش هنری شکل موج دریافت می‌کنید که نشان‌واره موسیقی YT را در گوشه بالا سمت چپ دارد. آنها در هر تازه کردن فید تغییر می کنند. آنچه به نظر می رسد الهام بخش اصلی ایستگاه باشد در مرکز نشان داده شده است و می تواند تا سه مورد باشد.

این ایستگاه‌های رادیویی بر اساس یک گروه یا ژانر نام‌گذاری شده‌اند و گاهی اوقات با یک دهه (مثلاً دهه‌های ۲۰۰۰، ۲۰۲۰) یا توصیف‌های دیگر («برش‌های عمیق») همراه می‌شوند. YouTube Music همچنین پیش‌نمایش هنرمندان دیگری را در زیر مشاهده می‌کند.

برای مثال، «رادیو پاپ • برش‌های عمیق» شامل Concorde، Vampire Weekend، و Mr Little Jeans است. در تلفن همراه، ضربه زدن صفحه لیست پخش را باز می کند (به جای پخش خودکار)، با توضیح اینکه چگونه این «موسیقی بی پایان برای شما سفارشی شده است. همیشه در حال به روز رسانی.» شما گزینه “افزودن به کتابخانه” و دانلود برای گوش دادن آفلاین را دارید، در حالی که در کل حدود 100 آهنگ وجود دارد.

کاربران YouTube Music این آخر هفته شروع به دیدن رادیوهای توصیه شده کردند، اما هنوز به طور گسترده منتشر نشده است.

بیشتر در YouTube Music:

FTC: ما از پیوندهای وابسته خودکار برای کسب درآمد استفاده می کنیم. بیشتر.


برای اخبار بیشتر، 9to5Google را در YouTube بررسی کنید: