نماد YouTube Music به «نماد مضمون» تغییر پیدا می‌کند

نماد YouTube Music یک تغییر جزئی Material You دریافت کرده است تا با سایر تغییرات در برنامه پخش موسیقی – به‌طور برجسته در تلفن‌های Google Pixel سازگاری بهتری داشته باشد.

به لطف تنظیم «نمادهای مضمون» در اکثر تلفن‌های Android دارای Android نسخه 13 یا بالاتر، نماد YouTube Music – مانند بسیاری دیگر – از رنگ خالی می‌شود و به تنظیمات آیکون تک رنگ با نشان‌واره برنامه تاریک می‌پیوندد. از آنجایی که بسیاری از پوسته های شخص ثالث هنوز این ویژگی را حتی در نسخه های خود اندروید 12 به طور کامل اجرا نکرده اند، این ویژگی بیشتر در گوشی های پیکسل قابل مشاهده است.

پلیس اندروید این تغییر نسبتا جزئی اما مهم را در برنامه پخش موسیقی برتر گوگل مشاهده کرده است. پیش از این، یک دایره تاریک با یک دایره روشن کوچکتر، دکمه «پخش» یوتیوب را برجسته می کرد. با این حال، مشخص نیست که چه مدت پیش این نماد تغییر کرد. علامت واقعی اکنون بزرگتر است و فضای بیشتری را اشغال می کند و تشخیص آن را روی صفحه پر از نمادهای تک رنگ مشابه آسان تر می کند.

ممکن است در ابتدا متوجه نشده باشید که این نماد اکنون با نماد ویجت صفحه گردان که وقتی موسیقی در دستگاه شما پخش نمی شود، منسجم تر است. به نظر می‌رسد Google به‌تازگی این مورد را از ویجت حذف کرده و با تغییر تنظیمات «نمادهای مضمون» در تلفن‌های Pixel، آن را به نماد جدید تبدیل کرده است.

تنها تفاوت اضافه کردن حاشیه تیره شده برای نشان دادن این است که این نماد یک برنامه صفحه اصلی است تا یک ویجت. رنگ نماد واقعی YouTube Music توسط سیستم رنگ پویا مبتنی بر رنگ کاغذدیواری تعیین می‌شود، بنابراین بسته به تنظیمات دستگاه شما متفاوت است.

متأسفانه، مجموعه برنامه‌هایی که واقعاً از تنظیمات نماد Themed پشتیبانی می‌کنند، هنوز نسبتاً کم است، اما طی چند ماه گذشته به شدت بهبود یافته است. مطمئن شوید که لیست کامل ما از همه برنامه هایی که در حال حاضر پشتیبانی می شوند را بررسی کنید.

بیشتر در YouTube Music:

FTC: ما از پیوندهای وابسته خودکار برای کسب درآمد استفاده می کنیم. بیشتر.


برای اخبار بیشتر، 9to5Google را در YouTube بررسی کنید: