میانبر «جستجو» Nest Hub به تازگی Google.com را باز کرد

تقریباً زمانی که فوشیا به طور گسترده در Nest Hub Max عرضه شد، Assistant Smart Displays میانبر «جستجو» را به دست آورد که اکنون به طور کنجکاوی مستقیماً Google․com را باز می کند.

Nest Hub و Nest Hub Max دارای یک راه‌انداز «برنامه» هستند که وقتی از پایین صفحه به بالا می‌کشید. در پایان ماه گذشته، گوگل یکی را برای “جستجو” معرفی کرد که به سادگی یک نماد ذره بین است. در پس زمینه آبی روشن، شبیه به “تایمر” قرار داده شده است. ساخته شده توسط گوگل رسما اعلام کرد علاوه بر این دو روز پس از ما آن را خال خال.

در آن زمان، ضربه زدن روی «جستجو» صفحه‌ای از متن را باز کرد که به شما دستور می‌داد از طریق صوتی سؤال کنید. در روزهای اخیر، استفاده از میانبر شما را مستقیماً با مرورگر داخلی به google․com می‌برد – به‌ویژه نسخه قدیمی‌تر. با زدن نوار جستجو صفحه کلید باز می شود، اما هیچ کنترل دیگری ظاهر نمی شود. باید نواری در بالا وجود داشته باشد که URL فعلی را یادداشت کند، به شما امکان می دهد به عقب/ جلو بروید، تبدیل متن به گفتار (TTS) را شروع کنید و اندازه متن را تنظیم کنید.

در همین حال، هنگامی که یک پرس و جو را وارد می کنید، صفحه نتایج فیلدی برای انجام جستجوی دیگر ندارد. به این ترتیب، ما مطمئن نیستیم که آیا این عمدی است یا یک اشکال با میانبر جدید. منطقی نیست که یک دستگاه صدادار اول شما را مجبور به استفاده از صفحه‌کلید کند، و این می‌تواند باعث به هم ریختن «Hey Google, open [website]دستور .com.”

با این حال، استدلال برای سناریوی سابق این است که Nest Hub به وضوح یک نمای منحصر به فرد را فقط برای جستجوی Google نشان می دهد.

ما این رفتار را در نسل دوم Nest Hub و Hub Max که جدیدترین سیستم عامل پایدار را اجرا می کنند، تکرار کرده ایم.

اطلاعات بیشتر در مورد Nest Hub:

FTC: ما از پیوندهای وابسته خودکار برای کسب درآمد استفاده می کنیم. بیشتر.


برای اخبار بیشتر، 9to5Google را در YouTube بررسی کنید: