چرا مدیران رمز عبور شبکه ایمنی شما در هنگام نقض داده ها هستند؟

یکی از رایج‌ترین اعتراض‌ها به مدیران رمز عبور – به‌ویژه در پرتو نقض داده‌ها یا آسیب‌پذیری‌ها – ضرب‌المثل قدیمی علیه نگهداری «همه تخم‌مرغ‌ها در یک سبد» است. اما وقتی نوبت به اعتبارنامه‌های احراز هویت می‌رسد، استعاره بهتر «نگه‌داری پول خود در بانک» است. مانند بانک‌های فیزیکی، Google Password Manager از لایه‌های امنیتی متعددی برای محافظت در برابر حتی مداوم‌ترین حملات استفاده می‌کند.

ابتدا، Google Password Manager در دستگاه های اندروید و گوگل کروم ادغام شده است. در هر یک از این پلتفرم‌ها، دسترسی به رمزهای عبور شما در طول چرخه عمر کامل محافظت می‌شود: از ایجاد، تا ذخیره‌سازی، تا تکمیل خودکار.

دوم، گذرواژه‌های ذخیره‌شده شما با همان امنیت پیشرفته‌ای که ما برای محافظت از همه چیز در حساب Google شما استفاده می‌کنیم – مانند ایمیل‌ها، عکس‌ها و اسناد شما، ایمن نگه داشته می‌شوند. ما دائماً در حال نوآوری هستیم تا اطمینان حاصل کنیم که حفاظت های ما یک گام جلوتر از تهدیدات در حال تکامل است و می توانید مطمئن باشید که رمزهای عبور شما از همین پیشرفت ها بهره می برند.

همچنین با انجام بررسی امنیتی، ثبت‌نام در تأیید صحت دو مرحله‌ای (2SV) و اگر کاربر پرخطری هستید، با استفاده از برنامه حفاظت پیشرفته (APP) ما راه‌های آسانی را برای افزایش امنیت حساب Google خود ارائه می‌کنیم. ).