مشارکت های جدید و 100000 کلید امنیتی برای محافظت از افراد در معرض خطر

IFES یک متخصص غیرانتفاعی غیرحزبی با بیش از 35 سال تجربه در کمک به دموکراسی ها در 145 کشور است. با بیش از 100 تعامل تا به امروز، IFES آموزش های امنیتی را برای افراد در معرض خطر در بوسنی و هرزگوین، لیبی، صربستان، سریلانکا، نپال، اوکراین، گرجستان، عراق، لبنان، اکوادور و اوگاندا برگزار کرده است. IFES و Google برای ارائه منابع ارزشمند ایمنی آنلاین به کاربران پرخطر در سراسر جهان، از جمله:

  • آموزش امنیتی: با همکاری مرکز مهندسی ایمنی Google، IFES برنامه درسی خود را برای رسیدگی به محیط تهدید در حال تحول، بهترین شیوه های امنیت حساب و ایجاد محتوا برای مخاطبان تخصصی گسترش خواهد داد. محتوای امنیت سایبری در مجموعه ای از آموزش ها برای روزنامه نگاران، فعالان، اعضای جامعه مدنی و مقامات انتخاباتی گنجانده خواهد شد. IFES همچنین محتوایی را برای کاربران پرخطری که توسط آموزش ایمنی و امنیت آنلاین مورد توجه قرار نگرفته اند برجسته می کند.
  • افزایش آگاهی در مورد ابزارهای امنیتی در 30 کشور: ابزارها و منابع Google برای افراد در معرض خطر در شبکه‌های بین‌المللی IFES به اشتراک گذاشته می‌شود و به افراد بیشتری کمک می‌کند از مواردی مانند برنامه حفاظت پیشرفته (APP)، قوی‌ترین شکل امنیت حساب ما برای کاربران پرخطر، Google Titan Security استفاده کنند. Keys، Project Shield، ابزاری رایگان برای کمک به محافظت از سایت‌ها در برابر حملات Distributed Denial of Service (DDoS) و موارد دیگر.
  • رهبری اندیشه صنعت و مطالعات موردی: IFES روندهای در حال تحول را برجسته می‌کند و بینش‌هایی را به اشتراک می‌گذارد تا به Google کمک کند تا نحوه تعامل شرکای IFES با محصولات خود را برای ادامه بهبود، زمینه‌سازی کند. گوگل همچنین اطلاعاتی را از گروه تحلیل تهدیدات خود (TAG) ارائه خواهد کرد تا به IFES کمک کند تا روندهای در حال تحول بازیگران تهدید را که تلاش می کنند روند دموکراتیک را تضعیف کنند، درک کند.
مطالب پیشنهادی  هوش مصنوعی مسئول: نگاهی به سال 2022 و آینده
سئو PBN | خبر های جدید سئو و هک و سرور