انتقال چت واتس اپ از اندروید به iOS آغاز شد

پس از ارائه قابلیت انتقال چت از iOS به اندروید برای مدتی، واتس اپ اکنون شروع به ارائه پشتیبانی از انتقال از اندروید به iOS کرده است.

که توسط کسی جز مارک زاکربرگ از طریق صفحه رسمی فیس بوک خود تأیید شده است، به زودی می توانید کل تاریخچه چت، ویدیو و پیام صوتی خود را بین یک تلفن اندرویدی موجود و یک آیفون منتقل کنید. متأسفانه، طبق صفحات رسمی پشتیبانی واتس اپ، نمی توانید تاریخچه تماس یا نام نمایشی را بین دستگاه های اندروید و iOS منتقل کنید.

با این حال، این یک حرکت بزرگ برای برنامه پیام‌رسانی چند پلتفرمی است. زاکربرگ تأیید کرد که رمزگذاری سرتاسر حتی پس از انتقال محتوای شما از یک دستگاه به دستگاه دیگر حفظ می شود. محدودیت‌هایی وجود دارد، زیرا برای شروع هر گونه انتقال واتس‌اپ باید از برنامه Move to iOS در تلفن اندرویدی خود استفاده کنید. علاوه بر این، شما باید حداقل اندروید 5.0 آب نبات چوبی را بر روی تلفن اندرویدی خود اجرا کنید، در حالی که iOS 15.5 لازم است تا بتوانید انتقال را در آیفون خود بپذیرید.

این همه چیز نیست، زیرا برخی محدودیت‌های نسخه برنامه نیز وجود دارد. واتس اپ برای اندروید نسخه 2.22.7.74 و واتس اپ برای iOS نسخه 2.22.10.70 یا بالاتر نیز برای انتقال به کار مورد نیاز است. در اینجا یک هشدار دیگر نیز وجود دارد زیرا آیفون جدید شما نیز باید تازه باشد یا به تنظیمات کارخانه بازنشانی شود و در همان شبکه Wi-Fi با تلفن Android شما یا برنامه Move to iOS جفت شود.

نه زاکربرگ و نه واتس اپ جدول زمانی برای عرضه کامل ویژگی انتقال/مهاجرت ارائه نکردند. با این حال، انتظار می رود در هفته های آینده در دسترس قرار گیرد. اگر می خواهید خودتان این کار را امتحان کنید، حتما به صفحات پشتیبانی رسمی اینجا مراجعه کنید.

اطلاعات بیشتر در اندروید:

FTC: ما از پیوندهای وابسته خودکار برای کسب درآمد استفاده می کنیم. بیشتر.


برای اخبار بیشتر، 9to5Google را در YouTube بررسی کنید: