آنچه از حضور در شتابدهنده Google در کانادا آموختم

به عنوان فردی که از ویلچر استفاده می کند، گشت و گذار در جهان می تواند ناامید کننده باشد – به ویژه از آنجایی که بسیاری از مکان ها قابل دسترسی نیستند. برای مثال، مواقعی بوده است که من برای سفر به مکان‌های شگفت‌انگیز جدید بسیار هیجان‌زده بودم، اما وقتی در هتل خود حاضر می‌شوم، پنج قدم تا ورودی وجود دارد. هر بار که خانه ام را ترک می کنم، با یک مانع یا علامت سوال مواجه می شوم که آیا می توانم به مکان های روی ویلچر دسترسی داشته باشم یا خیر.

مصمم به ایجاد دنیایی در دسترس تر، استارت آپ خود را به نام AccessNow در سال 2016 به عنوان منبعی برای اطلاعات دسترسی راه اندازی کردم. برنامه تلفن همراه و مبتنی بر وب ما به افراد امکان می دهد مکان های قابل دسترسی را بر اساس انواع معیارهای دسترسی از جمله دسترسی به صندلی چرخدار، در دسترس بودن رمپ و آسانسور، دسترسی برای افراد دارای سگ راهنما، مناطق عاری از بو، دستشویی های خنثی جنسیتی، جستجو، رتبه بندی و کشف کنند. سطوح نور و صدا و موارد دیگر. در سال 2021، AccessNow به عنوان بخشی از Google for Startups Accelerator: Canada انتخاب شد، یک برنامه شتاب دهنده بدون سهام و 10 هفته ای که برای ارائه بهترین برنامه ها، محصولات، افراد و فناوری گوگل به استارت آپ های کانادایی طراحی شده است. هدف این برنامه شتاب دهنده خاص شرکت هایی مانند من بود که در حال حاضر از یادگیری ماشینی و هوش مصنوعی برای تقویت محصولات خود استفاده می کنند یا قصد دارند از آن استفاده کنند.

مطالب پیشنهادی  زمان‌بندی ارتقای خود به Search Ads 360 جدید

از طریق این برنامه، در مورد توسعه محصول، قدرت هوش مصنوعی و اینکه چگونه مربیگری می تواند به رشد یک تجارت کمک کند، اطلاعات بیشتری کسب کردم. در اینجا نگاهی می اندازیم به اینکه چگونه راهنمایی و پشتیبانی Google از سوی Google for Startups Accelerator به من کمک کرد تا شرکتم را به سطح بعدی ببرم و چگونه AccessNow برای افزایش دسترسی مردم در سراسر جهان کار می کند.

محصولات ساختمانی با قابلیت دسترسی در مرکز باعث تولید محصولات بهتر می شود

در AccessNow، ما در حال ساختن با، برای، و توسط جامعه معلولان هستیم. این شامل افرادی می شود که به عنوان معلول شناخته می شوند و هر کسی که در مورد دسترسی سؤالی دارد – مانند دوستان و خانواده افرادی که از ویلچر استفاده می کنند یا افرادی که ترجیح می دهند از پله ها اجتناب کنند مانند والدین با کالسکه. ما یک تعهد ذاتی مبتنی بر کاربر داریم که همه چیز را از ابتدا به صورت فراگیر انجام دهیم، این همان چیزی است که نسل بعدی توسعه محصول باید به دنبال همه باشد.

هوش مصنوعی به ما امکان می دهد بیشتر روی جامعه خود تمرکز کنیم

گروه ویژه من در Google for Startups Accelerator تمرکز بر هوش مصنوعی داشت. این برای نیازهای AccessNow کاملاً مناسب بود، زیرا ما شروع به بررسی چگونگی استفاده از هوش مصنوعی برای پیشبرد تکنیک‌های مربوط به اشتراک‌گذاری اطلاعات در مورد دسترسی فضاها کردیم. استفاده از داده‌ها برای ایجاد ارزش جدید واقعاً همان چیزی است که AccessNow روی آن تمرکز می‌کند، و توانایی استفاده از داده‌های مکان‌ها از پلتفرم نقشه‌های Google به ما کمک می‌کند تا مأموریت خود را پیش ببریم. از زمان حضور در این برنامه، پیشرفت‌هایی در داده‌های دسترسی از Google Maps صورت گرفته است. ما در حال حاضر در حال توسعه نحوه استفاده از این داده‌ها هستیم تا بتوانیم زمان بیشتری را صرف تمرکز بر تلاش‌ها برای تعامل و توانمندسازی جامعه خود کنیم.

مطالب پیشنهادی  همکاری با یونسکو برای حمایت از معلمان اوکراین در روز جهانی معلم

مربیگری می تواند به شما کمک کند راه های جدیدی برای رشد کسب و کار خود بیاندیشید

با رفتن به شتاب‌دهنده، می‌خواستم درباره نحوه دسترسی Google Maps بیشتر بدانم. سازمان دهندگان برنامه من را مستقیماً به مایک پگ، رئیس روابط توسعه دهندگان پلتفرم Google Maps متصل کردند. ما به سرعت دوستی نزدیکی با هم برقرار کردیم و نه تنها به خاطر اشتیاقمان برای کمک به ساختن دنیایی قابل دسترس تر، بلکه بر اساس علایق شخصی مانند موسیقی و عکاسی نیز با هم ارتباط برقرار کردیم. کار مستقیم با مایک و تیم پلتفرم نقشه‌ها در شتاب‌دهنده تجربه فوق‌العاده‌ای بوده است و آن‌ها برای حمایت از ماموریت ما فراتر از آن عمل کرده‌اند. با حمایت همه مربیانمان، راه‌های جدیدی برای رشد AccessNow پیدا کرده‌ام، مانند استفاده از ML و AI برای پیشبرد توسعه فرآیند جمع‌آوری داده و برچسب‌گذاری یا از طریق پشتیبانی در اعتبارسنجی زیرساخت‌های فنی‌مان.

حضور در یک شتاب دهنده مجازی متناسب با نیازهای من است

این برنامه شتاب‌دهنده اولین باری بود که معلولیت من، یا این واقعیت که از ویلچر استفاده می‌کنم، حتی بخشی از گفتگو نبود – مگر اینکه من بخواهم. خود برنامه مجازی به طرز باورنکردنی قابل دسترسی بود. توانایی شرکت در Google for Startups Accelerator عملاً سطح منحصربفردی از گنجاندن را به من داد که تا به حال در یک برنامه تجربه کرده ام، و تعامل بین همسالان، سخنرانان و مربیان در حد شرکت در یک برنامه حضوری بود.

در مصاحبه ویدیویی من با مربی شتاب دهنده من، مایک پگ، درباره AccessNow و تجربه ما در Google for Startups Accelerator بیشتر بیاموزید. Google for Startups Accelerator: کانادا در حال حاضر درخواست‌ها را برای گروه 2023 خود تا 1 فوریه می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر از جمله جزئیات نحوه درخواست، لطفاً از وب‌سایت دیدن کنید.

مطالب پیشنهادی  گوگل گواهینامه شغلی جدید امنیت سایبری را معرفی می کند
سئو PBN | خبر های جدید سئو و هک و سرور