اشتباهات رایج سئو چیست؟

در این ویدیوی پرسش‌های متداول سئو، سه اشتباه رایج در سئو توسط سئوکاران جوان را مورد بحث قرار می‌دهم.

اشتباهات رایج سئوی سایت که باید از آنها اجتناب کرد چیست؟ سئوکاران جوان یا مبتدی اغلب چه اشتباهاتی انجام می دهند؟ چگونه از انجام اشتباهات پرهزینه سئو جلوگیری کنیم؟

متأسفانه، نمی توان به طور کامل از اشتباهات سئو جلوگیری کرد. تنها کاری که می توانید انجام دهید این است که با یادگیری از تجربیات دیگران، آنها را تا حد امکان کم کنید.

ویدیوی زیر را تماشا کنید و نکات مهم من را بخوانید تا در مورد اشتباهات رایج سئو و نحوه اجتناب از آنها بیاموزید.

خبرنامه سئو از #SEOSLY

خبرنامه سئو

اشتباهات رایج سئوی سایت که باید از آنها اجتناب کرد چیست؟ [Video]

در اینجا ویدیوی من است که در آن سه اشتباه رایج و نحوه اجتناب از آنها را توضیح می دهم.

اشتباه سئوی تازه کار اولگا [Video]

در اینجا ویدئویی از EDGE از وب است که من یکی از اولین و جدی ترین اشتباهات خود در سئو را با شما به اشتراک گذاشتم. مطمئن شوید که این اشتباه را انجام ندهید.

نکات کلیدی از ویدیو

  • اشتباهات سئو اجتناب ناپذیر است. مهم نیست در چه سطحی هستید، همیشه اشتباهاتی خواهید داشت.
  • مهم این است که از تجربیات دیگران استفاده کنیم تا بتوانیم حداقل از برخی از اشتباهات جلوگیری کنیم.
  • به یاد داشته باشید که اشتباه کردن (به خصوص اشتباهات جدی) بهترین راه برای یادگیری سئو است.
  • سه اشتباه رایج در سئو که من می بینم سئوکاران جدید مرتکب می شوند، گذاشتن برچسب بدون فهرست در سایت جدید است که باید ایندکس شود، استفاده نادرست از عناصر پیوند متعارف و عدم استفاده از پتانسیل پیوند داخلی.
  • یکی از جدی‌ترین اشتباهات لینک‌سازی داخلی، استفاده از انکر تکست کم ارزش «بیشتر بخوانید» یا «اینجا را کلیک کنید» به جای استفاده از انکر تکست توصیفی و غنی از کلمه کلیدی است.
  • یکی دیگر از اشتباهات جدی در پیوند داخلی، عدم استفاده از صفحه بندی و در عوض بارگذاری پویا محتوای جدید پس از کلیک کردن است (به عنوان مثال دکمه “بارگیری بیشتر”). Google با سایت‌ها تعامل ندارد و ممکن است نتواند چنین محتوایی را کشف کند.
  • من واقعاً بسیاری از اشتباهات مختلف سئو را دیده ام. من حتی مقاله ای نوشته ام که در آن به اشتراک گذاشته ام 100 اشتباه برتر سئو من در 100 آخرین ممیزی SEO که انجام دادم شناسایی کردم. من به شدت توصیه می کنم آن را بررسی کنید.

مقالات دیگر من در مورد یادگیری سئو را بررسی کنید

من منابع جالب دیگری در مورد یادگیری سئو و سئو شدن دارم. مطمئن شوید که همه آنها را بررسی کنید.

مقالات زیر را بررسی کنید:

❓سوال خود را به سوالات متداول SEO در SEOSLY ارسال کنید

آیا سوالی در مورد سئو دارید که می خواهید اولگا به آن پاسخ دهد؟ در صورت تمایل آن را به [email protected] ارسال کنید. با تشکر!

را سوالات متداول سئو بخش جدیدی از SEOSLY با هدف پاسخگویی به سوالات متداول در مورد سئو. اولگا شخصا به هر سوال پاسخ می دهد و دیدگاه و تفسیر منحصر به فرد خود را ارائه می دهد. این مقالات سریع و کامل هستند تا بتوانید دانش لازم را در کمترین زمان جذب کنید. برخی یا همه مقالات به زودی ویدیو نیز به آنها اضافه می شود.

مقالات دیگری که شما نیز دوست دارید: