مایکروسافت اوت لوک در حال دریافت یک برنامه سریعتر Lite در اندروید است

اگر از Microsoft Outlook برای نیازهای ایمیل خود استفاده می کنید، مایکروسافت در آستانه انتشار یک برنامه جدید “Lite” در اندروید است تا برنامه را با بیشترین سرعت ممکن اجرا کند.

مایکروسافت که در نقشه راه آفیس 365 ذکر شده است می گوید که “Outlook Lite” را در جولای 2022 منتشر خواهد کرد. این شرکت این برنامه را توضیح می دهد:

یک برنامه اندروید که مزایای اصلی Outlook را در اندازه برنامه کوچکتر با عملکرد سریع برای دستگاه های ارزان قیمت در هر شبکه به ارمغان می آورد.

در نگاه اول، به نظر می‌رسد که این برنامه بسیار شبیه برنامه‌های Go Google است که نسخه‌های کوتاه‌شده برنامه‌های مختلف اندرویدی این شرکت بودند، اما برای پلتفرم Android Go، که به خودی خود یک نسخه کوتاه‌شده اندروید برای دستگاه‌ها بود. با مشخصات پایین رده و حافظه محدود (RAM).

با Microsoft Outlook Lite، به نظر می رسد که شرکت برنامه را از نظر حساب های ایمیلی که می تواند مدیریت کند، محدود خواهد کرد، همانطور که اسناد مشاهده شده توسط آستانه حاکی از.

Microsoft Outlook Lite فقط می‌تواند حساب‌های ایمیل مبتنی بر مایکروسافت را مدیریت کند نه برای حساب های آموزشی یا تجاری

برخلاف نسخه کامل Outlook برای اندروید، هیچ پشتیبانی از حساب های ایمیل جیمیل یا یاهو وجود ندارد. حساب ایمیل شما باید Outlook، Hotmail، Live یا MSN باشد تا پشتیبانی شود.

این برنامه همچنین تنها از یک حساب ایمیل در یک زمان پشتیبانی می کند.

ZDNet همچنین اشاره می کند که Outlook Lite از قبل در برخی مناطق وجود دارد. واضح است که به نظر می رسد مایکروسافت برنامه هایی برای گسترش دسترسی به این برنامه دارد.

نشریه آلمانی DrWindows همچنین ظاهر برنامه را مطابق تصویر زیر نشان می دهد. این خروجی برنامه را به عنوان “فوق العاده با عملکرد بالا” توصیف می کند، علیرغم اینکه تجربه کلی مانند برنامه Outlook “کامل” باقی مانده است.

در حال حاضر، مشخص نیست دقیقاً چه زمانی مایکروسافت قصد دارد “Outlook Lite” را برای عموم منتشر کند، یا اینکه آیا تا حدی در منطقه قفل می شود.

مایکروسافت گفته است که در این مرحله چیزی برای به اشتراک گذاشتن «فراتر از آنچه در نقشه راه است» وجود ندارد. اما، آن نقشه راه نشان می‌دهد که این برنامه در ماه جولای عرضه می‌شود، و دقیقاً همان جایی است که ما هستیم. بنابراین احتمالاً فقط چند هفته یا بیشتر است.

اطلاعات بیشتر در مورد مایکروسافت:

FTC: ما از پیوندهای وابسته خودکار برای کسب درآمد استفاده می کنیم. بیشتر.


برای اخبار بیشتر، 9to5Google را در YouTube بررسی کنید: