Montblanc Wear OS 3 را بدون پوسته سامسونگ به نمایش می گذارد

برخلاف Galaxy Watch 4، Montblanc Summit 3 در ماه جاری از Wear OS 3 بدون پوسته سامسونگ استفاده می کند. پیش از آن، تعدادی ویدیو از Montblanc آن نسخه Wear OS 3 را به طور دقیق نشان می دهد.

مجموعه‌ای از 10 ویدیوی «چگونه» که امروز توسط Montblanc ارسال شده است، نسخه Wear OS 3 را در Summit 3 نشان می‌دهد. در شبیه ساز با جفت کردن پوشیدنی شروع می شود:

Summit از FastPair استفاده می کند، بنابراین شما می توانید فوراً ساعت خود را با تلفن Android خود جفت کنید. فقط تلفن خود را در کنار ساعت خود نگه دارید.*

*دستگاه‌های iOS از FastPair پشتیبانی نمی‌کنند

این فرآیند راه‌اندازی شامل یک برنامه همراه «Montblanc Summit» (اندروید و iOS) به‌جای کلاینت فعلی Wear OS است. گوگل مدت‌هاست گفته است که ساعت‌هایی که Wear OS 3 را اجرا می‌کنند با اپلیکیشن Wear OS سازگار نیستند. در این ویدیو از پشتیبانی «FastPair» در اندروید برای جریان کاری مشابه هدفون‌های بلوتوثی یاد شده است. اولین ویدیو همچنین نشان می‌دهد که انیمیشن بوت جدید Wear OS 3 با لوگوی سفید به رنگ و نشانگر پیشرفت قوسی‌دار چیست.

“نحوه پیمایش در Montblanc Summit” با رفتن به روی “عملکردهای دکمه” شروع می شود. برخی از این موارد ممکن است در ساعت‌های Wear OS 3 استاندارد شوند:

 1. تاج چرخان را فشار دهید…
  • برای بیدار کردن ساعت از حالت محیطی
  • از صفحه ساعت برای دسترسی به راه‌انداز برنامه.
  • برای بازگشت به صفحه ساعت از هر صفحه ای.
 2. تاج چرخان را دوبار فشار دهید تا Google Wallet باز شود.
 3. تاج چرخان را به مدت طولانی فشار دهید تا منوی پاور باز شود.
 4. تاج را بچرخانید تا به سمت بالا یا پایین حرکت کنید.
 5. برای باز کردن برنامه های اخیر، دکمه بالا را کوتاه فشار دهید.
 6. دکمه بالا را دوبار فشار دهید تا آخرین برنامه استفاده شده باز شود.
 7. برای باز کردن برنامه تناسب اندام، دکمه پایین را کوتاه فشار دهید. [This gesture might be specific to the Summit 3.]
مطالب پیشنهادی  ASUS ROG Phone 6 اکنون برای پیش‌سفارش در دسترس است

در همین حال، از نظر «ژست‌های لمسی»، برای دسترسی به کاشی‌های خود، از صفحه ساعت به چپ یا راست می‌کشید. تند کشیدن به پایین تنظیمات سریع را برای شما به ارمغان می آورد و به بالا اعلان است. در نهایت، یک فشار طولانی به شما امکان می دهد چهره ها را سفارشی کنید و تغییر دهید.

“چگونه اجلاس Montblanc خود را به روز کنیم” نگاهی به برنامه تنظیمات سهام ارائه می دهد. ویژگی های لیست اصلی: اتصال، نمایش، حرکات، برنامه ها و اعلان ها، لرزش، عمومی و سیستم.

ویدیوهای باقی مانده در مورد برنامه های بهداشتی سفارشی Montblanc هستند: خواب، استرس، تناسب اندام، اکسیژن خون، ضربان قلب، و مراحل. کاشی ها و عوارض مربوطه زیادی وجود دارد.

اطلاعات بیشتر در مورد Wear OS 3:

FTC: ما از پیوندهای وابسته خودکار برای کسب درآمد استفاده می کنیم. بیشتر.


برای اخبار بیشتر، 9to5Google را در YouTube بررسی کنید:

سئو PBN | خبر های جدید سئو و هک و سرور