تبلیغات Google-Samsung Galaxy Watch 4، Hum to Search را پوشش می‌دهد

رابطه Google-Samsung در سال‌های اخیر بسیار بهبود یافته است، به طوری که دومی اغلب در سخنرانی‌های اصلی اولی ظاهر می‌شود، در حالی که کمپین‌های تبلیغاتی مشترکی وجود داشته است. آخرین مورد، تعدادی از خدمات Google را که بر روی سخت افزار سامسونگ اجرا می شوند، برجسته می کند.

به روز رسانی 7/14: کمپین #MakeItEpic گوگل و سامسونگ امروز با تبلیغ جدیدی ادامه می‌یابد که همان چیزها را برجسته می‌کند: تلفن‌های سامسونگ، Hum to Search در برنامه Google، YouTube، ارسال محتوا به تلویزیون و دستیار در Galaxy Watch 4. آنها به وضوح تلاش می‌کنند. برای استفاده از عنصر نوستالژی.


به روز رسانی 7/7: گوگل امروز این تبلیغ 30 ثانیه ای را در اینستاگرام (از طریق اکانت اندروید) منتشر کرد. آهنگی که زمزمه می‌شود و بازیگران آن انتخاب می‌شود «همه (Backstreet’s Back)» توسط Backstreet Boys است.


اصلی 7/3: با کسی در یک مهمانی شام شروع می شود که از قابلیت Hum to Search برنامه Google استفاده می کند تا آهنگی را که در سرش گیر کرده است پیدا کند. پس از شناسایی توسط جستجوی گوگل، به یک تلویزیون سامسونگ در همان نزدیکی ارسال می شود. پس از مثال‌های بیشتر و شعار «Make it Epic»، ویدیو با شناسایی Galaxy S22 Ultra و Galaxy Watch 4 با Google Assistant به پایان می‌رسد.

مطالب پیشنهادی  چرا به روز رسانی تصاویر می تواند نتیجه معکوس داشته باشد؟

علاوه بر آنلاین، ما شاهد پخش این تبلیغ گوگل-سامسونگ در سالن سینما قبل از فیلم بوده ایم. بسیاری از ادغام‌ها کاملاً واضح هستند، اما تبلیغات Hum to Search و دستیار جدید Google در Galaxy Watch 4 به افزایش آگاهی کمک می‌کند.

در همین حال، یک وب سایت همراه این کمپین وجود دارد: samsung.withgoogle.com.

تمرکز و سرگرمی. همه چیز را با Google انجام دهید.

با Samsung Galaxy S22 Ultra و Galaxy Z Fold3 5G لحظاتی را با هم به اشتراک بگذارید، دستگاه‌هایتان را به‌طور یکپارچه به هم متصل کنید و چیزهای بیشتری را که دوست دارید کشف کنید.

علاوه بر اس 22 اولترا، گلکسی زد فولد 3 در حال دریافت صورت حساب کلیدی است. سه قطب در حال برجسته شدن هستند:

  • لحظات سرگرم کننده را با هم به اشتراک بگذارید – پیش نمایش YouTube در پیام های Google و اشتراک گذاری زنده Duo
  • خود را در آنچه که بیشترین اهمیت را دارد غرق کنید – Google Photos Portrait Blur
  • شگفت انگیز تنهایی با هم بهتره – «یک پیامک در تلفن خود دریافت کنید. در Galaxy Watch4 خود پاسخ دهید.” & “تغییر یکپارچه از تلفن به رایانه لوحی.”

گوگل همچنین در حال تبلیغ Google Lens در S22 Ultra و Work Profile با Fold 3 است.

اطلاعات بیشتر در مورد سامسونگ:

FTC: ما از پیوندهای وابسته خودکار برای کسب درآمد استفاده می کنیم. بیشتر.


برای اخبار بیشتر، 9to5Google را در YouTube بررسی کنید:

سئو PBN | خبر های جدید سئو و هک و سرور