صدای جدید Waze ‘Biz Jargon’ در رفت و آمد شما سرگرم کننده است

Waze دوباره با تم جدیدی بازگشته است که شامل نمادها، عبارات و موارد دیگر است. این هفته، “Biz Jargon” راه خود را به کاربران Waze باز خواهد کرد تا زندگی اداری را به جاده بیاورد.

Waze با اضافه کردن استعداد منحصر به فرد به برنامه ناوبری که خود را خیلی جدی نمی گیرد غریبه نیست. چند ماه پیش، Waze “حالت یکپارچهسازی با سیستمعامل” را زنده کرد، که چند ماشین جالب و نمادهای کاربر را به برنامه آورد. این ویژگی آمده و رفته است، اگرچه این شرکت ویژگی دیگری را برای امتحان کردن شما دارد.

حالت جدید در Waze – به نام Biz Jargon – از کارهای سکولار الهام می گیرد. در حالی که به نظر می رسد عجیب و غریب است، مجموعه ویژگی های جدید به نوعی سرگرم کننده به نظر می رسد. تغییر اصلی که بلافاصله متوجه خواهید شد بسته صوتی جدید برای دستورالعمل های ناوبری است. عباراتی مانند «برگردید: یا آنچه من آن را «دور به عقب» می‌نامم، می‌شنوید که این زبان یکنواخت را به خنده می‌آورد که برخی از ما در پایان هر روز در محل کار می‌شنویم.

در مورد حالت هایی که می توانید انتخاب کنید، چند گزینه جالب وجود دارد. حالت‌ها نمادهایی هستند که سایر رانندگان وقتی در جاده هستید مشاهده می‌کنند، و در Waze’s Biz Jargon می‌توانید بین مولد، غیرمولد، همه کسب‌وکار یا Business Casual یکی را انتخاب کنید. هر کدام یک نماد کوچک و بامزه با محوریت کسب و کار است که دیگران می توانند آن را ببینند.

شاید ویژگی مورد علاقه من در این تجربه نماد ماشین باشد که Waze آن را “یادداشت بین دفتری” می نامد. در واقعیت، این فقط یک هواپیمای کاغذی است و فوق العاده به نظر می رسد.

نحوه روشن کردن Biz Jargon در Waze.

  1. در برنامه Waze، روی My Waze در پایین ضربه بزنید.
  2. در منوی کناری، Drive with Biz Jargon را بزنید.
  3. روی ویژگی هایی که می خواهید روی آن ها تغییر دهید ضربه بزنید.

تجربه جدید Biz Jargon در Waze از امروز در سراسر جهان در دسترس است. Waze تاریخ پایانی را مشخص نکرده است، اما می دانیم که این ویژگی فقط برای مدت محدودی عرضه می شود.

اطلاعات بیشتر در مورد Waze:

FTC: ما از پیوندهای وابسته خودکار برای کسب درآمد استفاده می کنیم. بیشتر.


برای اخبار بیشتر، 9to5Google را در YouTube بررسی کنید: