Fitbit در Sense 2، Versa 4 تغییراتی در Wear OS 3 دریافت می‌کند

با Sense 2 و Versa 4، Fitbit رابط کاربری جدیدی را برای ساعت‌های هوشمند خود معرفی کرد که تقریباً مشابه Wear OS 3 و بنابراین Pixel Watch است.

در Sense 2020 و Versa 3، Fitbit OS 5.0 به شما امکان می‌دهد برای دیدن اعلان‌ها از صفحه ساعت به پایین بکشید، برای شبکه برنامه به سمت چپ، برای آمار/ویجت‌های سلامتی به بالا و برای تنظیمات سریع به راست بروید.

فیت بیت هنوز شماره نسخه سیستم عامل ساعت های آینده را اعلام نکرده است، اما رابط کاربری اصلی را تا حد زیادی تغییر داده است. اکنون، یک تند کشیدن به پایین تنظیمات سریع را برای شما به ارمغان می آورد، در حالی که به بالا اعلان ها را نشان می دهد.

رفتن به چپ/راست به شما «کاشی‌ها» می‌دهد – یک مفهوم ذاتی Wear OS – که به شما امکان می‌دهد تعداد گام‌ها، نمای کلی روزانه، ضربان قلب، خواب و سایر آمارهای سلامتی را ببینید، و همچنین آب و هوا را (که بسیار خوب به نظر می‌رسد)، شروع کنید. تایمر، و شروع یک تمرین.

Fitbit Sense در مقابل Sense 2

رابط کاربری Fitbit Sense 2 و Versa 4 مشابه Wear OS 3 است که در شبیه ساز Android Studio و Montblanc Summit 3، تنها پوشیدنی غیرسامسونگ که سیستم عامل جدید را اجرا می کند، دیده می شود. این پیمایش با سوایپ هسته باید در Pixel Watch نیز وجود داشته باشد.

شباهت دیگر لیست برنامه است که به نظر می رسد به شما امکان می دهد موارد دلخواه را در بالا پین کنید، در حالی که تایمرهای فعال در کنار ورودی برنامه ظاهر می شوند. این شبیه به مفهوم Wear OS 3 از فعالیت‌های مداوم است که می‌تواند در بخش اخیر ظاهر شود.

در همین حال، عناصر Material You مختلفی در سراسر این سیستم عامل جدید Fitbit وجود دارد که دکمه‌های بزرگ قرص‌شکل معمولی هستند. (جایگزین دکمه‌های مستطیلی و تمام عرض می‌شود.) در صفحه تنظیمات سریع، متوجه خواهید شد که چگونه درصد باتری به پایین منتقل شده است، که شبیه به Wear OS است که نمادهای وضعیت را در زیر نشان می‌دهد.

همه اینها قبل از در دسترس بودن Google Maps و Wallet برای Sense 2 و Versa 4 در اواخر این ماه است.

از نظر استراتژیک، تطبیق Fitbit با رابط کاربری خود با Wear OS خانواده محصولات Google را منسجم تر و منسجم تر می کند. مزیت واقعی در اینجا این است که چگونه به کاربران Fitbit اجازه می‌دهد تا به Pixel Watch ارتقاء دهند، که برنامه‌های بسیار بیشتری از طریق Play Store خواهد داشت، بدون اینکه نیازی به یادگیری یک رابط کاملاً جدید باشد، و برعکس برای کسانی که می‌خواهند ابتدا تناسب اندام داشته باشند. دستگاه

اطلاعات بیشتر در مورد Fitbit:

FTC: ما از پیوندهای وابسته خودکار برای کسب درآمد استفاده می کنیم. بیشتر.


برای اخبار بیشتر، 9to5Google را در YouTube بررسی کنید: