در اینجا نحوه حذف نشانک های ناخواسته توییتر آورده شده است

به‌روزرسانی اپلیکیشن توییتر، جای دو دکمه را عوض کرده است و بسیاری را به سمت توئیت‌های غیرعمدی نشانه‌گذاری کرده است. در اینجا آنچه تغییر کرده است و نحوه حذف نشانک‌های توییتر خود آورده شده است.

وقتی صحبت از پرکاربردترین برنامه‌های ما مانند توییتر، اینستاگرام و اسنپ‌چت می‌شود، ساختن حافظه عضلانی برای کارهای معمول آسان است. بسیاری از ما در 9to5Google تیم هنگام اشتراک‌گذاری توییت‌ها به جای ویژگی‌های اشتراک‌گذاری داخلی، از گزینه «کپی پیوند» توییتر استفاده می‌کند.

این یک عملیات دو ضربه‌ای است که شامل فشار دادن دکمه اشتراک‌گذاری است که برگه اشتراک‌گذاری سفارشی برنامه را باز می‌کند، سپس روی «Copy Link» در ردیف میانی گزینه‌ها ضربه بزنید. با جدیدترین به‌روزرسانی برای برنامه تلفن همراه توییتر، «Copy Link» از دومین نقطه در آن ردیف به نقطه اول منتقل شد و مکان‌ها را با «Bookmark» تغییر داد. برای کسانی از ما که حافظه عضلانی ایجاد کرده‌ایم، این باعث شده است که تعداد زیادی توییت به اشتباه نشانه‌گذاری شوند.

در حالی که به خودی خود ناامید کننده است، مشکل توسط توییتر تشدید می شود که حذف نشانک را آسان نمی کند. بنری که هنگام نشانک کردن یک توییت روی صفحه نمایش داده می‌شود، عمل لغو را ارائه نمی‌دهد. با فشردن مجدد دکمه اشتراک گذاری، همان گزینه “Bookmark” را مشاهده خواهید کرد و اگر روی این گزینه ضربه بزنید، فقط به شما اطلاع داده می شود که توییت قبلا نشانک شده است.

همانطور که انتظار دارید، کاربران توییتر شروع به کار کرده اند طرح شکایت خود در مورد تعویض و سیل نشانک ها در نتیجه.

مطالب پیشنهادی  معاملات روز برنامه اندروید: ماجراهای مانا، بیشتر

برای حذف مجموعه جدید نشانک های ناخواسته خود، باید روی عکس نمایه خود در صفحه اصلی ضربه بزنید تا منوی کناری باز شود. از این منو، روی “نشانک ها” ضربه بزنید تا لیست کامل توییت های ذخیره شده خود را مشاهده کنید. در نهایت، روی دکمه اشتراک گذاری یکی از این توییت ها ضربه بزنید و “Delete Bookmark” را انتخاب کنید. همچنین، اگر می‌خواهید همه چیز را حذف کنید، می‌توانید روی منوی سه نقطه در گوشه سمت راست بالای صفحه ضربه بزنید تا گزینه «پاک کردن همه نشانک‌ها» ظاهر شود.

همچنین می توانید به نشانک های توییتر خود دسترسی داشته باشید از وبو آنها را از طریق همان منوی اشتراک گذاری حذف کنید.

9to5Google’s Take

در حالی که در طرح کلان چیزها جزئی است، جالب است که ببینیم چگونه تغییرات کوچکی مانند این می تواند ایجاد کند. قوی احساسات کاربران یک برنامه تغییرات در طراحی برنامه در طول زمان اجتناب ناپذیر است، اما به خصوص موارد جزئی مانند این گاهی اوقات می توانند پاسخ چشمگیرتری ایجاد کنند، زیرا به اندازه کافی متفاوت نیست که واضح باشد، در حالی که حافظه عضلانی را نیز می شکند.

مطالب پیشنهادی  The Division Resurgence به اندروید و iOS می آید

بیشتر در توییتر:

FTC: ما از پیوندهای وابسته خودکار برای کسب درآمد استفاده می کنیم. بیشتر.


برای اخبار بیشتر، 9to5Google را در YouTube بررسی کنید:

سئو PBN | خبر های جدید سئو و هک و سرور