اپلیکیشن Messages همچنان آپلود ویدیوی Google Photos را در دست اجرا دارد

در ماه مارس، گوگل مجموعه‌ای از ویژگی‌های جدید را برای اپلیکیشن Messages در اندروید اعلام کرد. بسیاری از این قابلیت‌ها از آن زمان به بعد عرضه شده‌اند، اما هنوز زیرمجموعه‌ای از کاربران پیام‌ها هستند که آپلود ویدیوی Google Photos را ندارند.

این قابلیت برای کاربران پیام کوتاه در نظر گرفته شده است و ویدیوهای آپلود شده در Google Photos را برای به اشتراک گذاری مبتنی بر پیوند به جای MMS می بیند که کیفیت بدنه پایینی دارد. این منجر به تجربه تماشای بسیار بهتری می شود که بیشتر از هر چیز دیگری شبیه به YouTube است.

این در انتخابگر رسانه پیام‌ها با Google ادغام شده است و قبل از ادامه آپلود، ویدیوها چقدر بزرگ هستند. همچنان به شما این امکان داده می شود که از طریق MMS ارسال کنید. از تنظیمات پیام‌ها > Google Photos، میانبری برای مدیریت پیوندهای به اشتراک گذاشته شده وجود دارد.

برخی از پیام‌های بتا در فوریه شروع به مشاهده ادغام Google Photos کردند – این مورد برای من در پیکسل 6 پرو بود، اما متعاقباً ناپدید شد. چندین تلفن که امروز بررسی کردیم، هنوز این ویژگی را دارند، اما با کانال بتا هیچ تاثیری بر در دسترس بودن ندارد.

یکی از سخنگویان گوگل امروز به ما گفت که آپلود ویدیوی Google Photos در Messages همچنان در حال انجام است و تلاش می‌کند تا این یکپارچه‌سازی را «در اسرع وقت برای همه کاربران در دسترس قرار دهد». عرضه سه ماهه کاملاً طولانی است، به خصوص که واکنش‌های iMessage، فیلتر صندوق ورودی، حذف خودکار برای رمزهای عبور یک‌بار مصرف (OTP)، اشاره‌ها و یادآوری‌های تولد همگی به طور گسترده راه‌اندازی شده‌اند.

در همین حال، هیچ کاربری تا امروز توانایی ارسال تصویر با استفاده از Google Photos را ندارد. این در ابتدا برای کاربران بتا عرضه شد و متعاقباً برای همه اجرا شد، اما این شرکت در ماه مارس تأیید کرد که عرضه می‌شود.

اطلاعات بیشتر در مورد پیام ها:

FTC: ما از پیوندهای وابسته خودکار برای کسب درآمد استفاده می کنیم. بیشتر.


برای اخبار بیشتر، 9to5Google را در YouTube بررسی کنید: