با تشکر از شما، انجمن SEO. | SEOSLY

آخرین به روز رسانی در 4 آگوست 2022.

چند روز اخیر واقعاً دیوانه کننده و استرس زا بود…

تقریباً از همه افراد جامعه سئو، چه از طرف افرادی که دنبال کرده‌ام و چه از افرادی که قبلاً آنها را ندیده بودم، حمایت بی‌شماری دریافت کردم.

من دوستان جدید زیادی پیدا کردم و با سئوکاران درخشان جدید آشنا شدم.

واقعا غیر قابل باور بود که چقدر از شما حمایت و کلمات محبت آمیز داشتم. یکی دو لحظه داشتم که انگیزه ام برای ادامه کار خیلی کم بود یا تقریباً از بین رفته بود.

با این حال شما – جامعه شگفت انگیز SEO – انگیزه من را بازیابی کردید یا حتی آن را بالاتر از همیشه قرار دادید.

برخی از شما در پیام‌های خصوصی یا در حین تماس‌های ویدیویی از من حمایت می‌کنید، در حالی که برخی دیگر به‌طور عمومی از من حمایت می‌کردند.

من نمی توانم همه را در اینجا نام ببرم اما فقط می خواهم بگویم متشکرم به همه شما.

ممیزی سئو فنی 1

من هر گونه محتوای منفی را حذف کرده ام زیرا هدف من این نیست که به انتشار انعکاس منفی ادامه دهم. من فقط می خواستم داستانم را به اشتراک بگذارم زیرا احساس ناامیدی می کردم. من درس خود را آموختم و از IP خود محافظت خواهم کرد.

من یک عذرخواهی دریافت کردم و می خواهم به جلو بروم و روی اتفاقات آینده تمرکز کنم. من می‌خواهم روی نکات مثبت تمرکز کنم، روی ایجاد ویدیوها و مقالات جدید در مورد سئو برای شما، به اشتراک گذاشتن محتوا و ویدیوهای بیشتر با شما، و یادگیری بیشتر در مورد سئو.

اگر می‌خواهید از من حمایت کنید یا از کار من لذت می‌برید، از شما دعوت می‌کنم در خبرنامه SEO، کانال YouTube من و/یا مشترک شوید. من را در توییتر دنبال کنید.

خبرنامه سئو از #SEOSLY

خبرنامه سئو

مقالات دیگری که شما نیز دوست دارید: