به‌روزرسانی Google Duo نماد و نام Meet را می‌آورد [U]

در روزهای اخیر، ادغام Meet به طور گسترده در Google Duo برای اندروید و iOS منتشر شد. Google اکنون در حال آماده شدن برای شروع مرحله بعدی است که در آن نماد و نام Meet جایگزین Duo پس از به‌روزرسانی برنامه تلفن همراه می‌شود.

به روز رسانی 8/5: نسخه 172 “Google Duo” نام تجاری Meet را در اندروید معرفی می کند. نماد آبی Duo باقی می ماند تا زمانی که برنامه را با فرمان «Duo upgraded to Meet» باز کنید و «ادامه» را فشار دهید.

به دنبال نام و نماد Meet به عنوان یک برنامه خود برای تماس‌های ویدیویی و جلسات باشید

تمام ویژگی‌های تماس ویدیویی شما اینجاست
به برقراری تماس ویدیویی با دوستان و خانواده، ارسال پیام و استفاده از فیلترها یا جلوه های سرگرم کننده ادامه دهید

سعی کنید جلسات ویدیویی ایجاد کنید تا همه بپیوندند
زمانی را برای اتصال زمان‌بندی کنید که همه بتوانند به آن ملحق شوند و از پس‌زمینه مجازی، چت، زیرنویس‌ها و اشتراک‌گذاری زنده استفاده کنید.

نماد راه‌انداز پس از آن به دوربین ویدیویی Meet چهار رنگ در پس‌زمینه سفید تغییر می‌کند، زیرا برنامه به ترتیب حروف الفبا به «Meet» می‌افتد.

این به‌روزرسانی هنوز به طور گسترده منتشر نشده است، در حالی که فهرست Play Store در حال حاضر فاقد این نام تجاری جدید است. ما هنوز نسخه جدیدی را در آیفون و آیپد شاهد نیستیم.


اصلی 8/3: نماد Google Duo (از سال 2016) با یک دوربین فیلمبرداری سفید در داخل محفظه آبی و قطره‌ای شکل از بین می‌رود. این دوربین با یک دوربین چهار رنگ جعبه‌ای جایگزین می‌شود، در حالی که نام آن از «Duo» به «Meet» می‌رود.

مطالب پیشنهادی  چه چیزی در Google News جدید است

یک اعلان این تغییر را بیشتر توضیح می‌دهد و کاربران به «قابلیت‌های تماس ویدیویی و ملاقات» دسترسی خواهند داشت. مورد دوم از شما می‌خواهد که با یک حساب Google (نه فقط یک شماره تلفن) وارد شوید.

قابلیت‌های تماس ویدیویی همچنان در برنامه به‌روزرسانی‌شده Duo در دستگاه‌های تلفن همراه بدون هیچ هزینه‌ای موجود است. سابقه مکالمه، مخاطبین و پیام ها باقی می ماند.

این به‌روزرسانی‌های نماد Duo-to-Meet در Android و iOS از امروز شروع می‌شوند و تا سپتامبر تکمیل می‌شوند، و فهرست‌های Google Play و App Store نیز تغییر می‌کنند. این در حالی است که برنامه اصلی Google Meet در روزهای اخیر با نماد سبز به “Meet (اصل)” به روز شده است. این مشتری قدیمی در نهایت از بین خواهد رفت، اگرچه عملکرد در برگه Gmail باقی خواهد ماند.

در طول این فرآیند، کاربران می‌توانند به استفاده از Meet (اصلی) برای پیوستن و زمان‌بندی جلسات ادامه دهند، اما توصیه می‌کنیم از برنامه به‌روزرسانی شده Google Meet برای دریافت ویژگی‌های ترکیبی جلسه ویدیویی و تماس در یک مکان استفاده کنید.

در همان زمان، نام تجاری Google Meet به duo.google.com می آید، اما هنوز هیچ تغییری در قابلیت یا عملکرد تماس ایجاد نشده است. در چند ماه آینده، برنامه وب به meet.google.com/calling هدایت خواهد شد.

اطلاعات بیشتر در Google Meet:

FTC: ما از پیوندهای وابسته خودکار برای کسب درآمد استفاده می کنیم. بیشتر.


برای اخبار بیشتر، 9to5Google را در YouTube بررسی کنید:

سئو PBN | خبر های جدید سئو و هک و سرور