چگونه این کارمند Google جوامع بومی را بالا می برد

چگونه وارد قانون شدید؟

من در ابتدا وکالت را به عنوان یک شغل پیش بینی نمی کردم. با ورود به کالج، به لطف تأثیر معلمان دبستانم، با برنامه ای برای آموزش زبان انگلیسی دبیرستانی، مدرک تحصیلی ام را گرفتم.

در حین تحصیل برای کارشناسی ارشد خود در آموزش، به طور خاص به نابرابری های آموزشی علاقه مند شدم، مثلاً چرا برخی از کودکان آموزش بهتر و منابع بیشتری نسبت به دیگران دارند؟ من شروع به تحقیق در مورد قوانین برای آموزش خودم کردم و متوجه شدم که مدرک حقوق می تواند به من کمک کند بر تغییرات مثبت تأثیر بگذارم. به نوعی، من واقعاً به دلیل پیروی از علایق و کنجکاوی طبیعی خود، وارد مدرک حقوق شدم.

چه چیزی علاقه شما را به فناوری شکل داد؟

فناوری، اهمیت و تأثیر آن در جهان، چیزی نبود که در مونتانا زمان زیادی را صرف فکر کردن درباره آن کردم. به جای ویدیو کنفرانس و ایمیل، تلفن را برمی داشتم تا از طریق تلفن ثابت وصل شوم یا برای خوردن یک فنجان قهوه حاضر می شدم.

اما هر چه بیشتر در مورد صنعت فناوری یاد گرفتم، بیشتر متوجه شدم که چقدر می توان از آن برای خوبی استفاده کرد. من دیدم که این آینده چگونه است و چگونه می تواند خانواده و جامعه من را با فرصت ها به روشی عادلانه تر وصل کند. به همین دلیل است که من در پروژه اتصال Wi-Fi با GAIN، گروه منابع بومی و بومی Google شرکت کردم. از این طریق توانستم مدارک تحصیلی خود را به حقوق فنی مرتبط کنم. در Google، من توانستم هر دو را انجام دهم.

مطالب پیشنهادی  نحوه استفاده تیم Chrome از Chrome

چگونه کار خود را در Google به دلایلی که به آنها اهمیت می دهید مرتبط می کنید؟

پس دادن و مشارکت در اجتماع در زندگی من حیاتی است. ترک منطقه رزرواسیون هندی Blackfeet در مونتانا هنوز هم چیزی است که من را تا به امروز آزار می دهد. ترک خانواده همیشه برای من یک چالش بوده است، اما به اشتراک گذاشتن فرهنگ خود و افزایش آگاهی در مورد مسائلی که مردم بومی با آن مواجه هستند، خلاء خانه های خالی را پر کرده است. از زمان پیوستن به Google، من این فرصت را داشتم که از طریق کانال های مختلف آگاهی ارائه کنم، از جمله مصاحبه Talks at Google با فعال Kimberly Loring HeavyRunner و رویداد مجازی Careers on Air که در آن جوامع بومی و بومی Google را جشن می گرفت.

Native Forward، بزرگترین برنامه بورسیه تحصیلی ایالات متحده برای دانشجویان بومی با بیش از 16000 دریافت کننده از بیش از 500 قبیله، بودجه را برای حمایت از تحصیل در دانشکده حقوق من فراهم کرد. اخیراً، من بخشی از گروهی از کارمندان Google بودم که درخواست‌های بورسیه آن را بررسی کردند و ماهانه از طریق پلتفرم داخلی خود که امکان تطبیق شرکت را فراهم می‌کند، کمک مالی می‌کنم.

علاوه بر کاری که در گوگل انجام می‌دهم، در سال 2014 شرکتی به نام TPMOCS را نیز راه‌اندازی کردم که متخصص در ساخت موکاسین‌های کودکانه بود. ما صنعتگران بومی آمریکا را در جوامع روستایی به کار می گیریم و بخشی از سود را در اختیار سازمان هایی قرار می دهیم که از کودکان نیازمند حمایت می کنند.

مطالب پیشنهادی  محصولات و ویژگی‌های جدید Nest برای خانه هوشمند بهتر

آیا چیز دیگری وجود دارد که بخواهید به اشتراک بگذارید؟

در طول سفری که به خانه در منطقه رزرواسیون سرخپوستان بلک فیت برگشتم، با خانواده و بزرگان وقت گذراندم و یک مراسم نامگذاری سنتی برای فرزندانم برگزار کردم. همچنین وقت داشتم تا در مورد انتخاب های زندگی ام فکر کنم. اگر به برخی از آنها فرصت داده می شد، این کار را انجام می دادم، اما یکی از مواردی که هرگز حدس نمی زدم پیوستن به Google است. همانطور که در رویدادها صحبت می کنم، دوست دارم جوانان بومی و متخصصان جوان بدانند که شما نیز می توانید حرفه ای را در فناوری دنبال کنید و همچنان به خود وفادار بمانید. نمایندگی مهم است و کار در Google بستری را برای من فراهم می کند تا علایق و مسائل نزدیک به قلبم را برجسته کنم. گوگل از صدای ما استقبال می کند.

سئو PBN | خبر های جدید سئو و هک و سرور