Microsoft Surface Duo تقریباً یک نسخه میان رده داشت

مایکروسافت Surface Duo یک گوشی هوشمند دو صفحه نمایش منحصر به فرد است که واقعاً هرگز نتوانسته است فرود را حفظ کند. اما همانطور که مشخص است، مدل سومی نیز در راه است، یک Surface Duo میان رده که از پلاستیک ساخته شده بود و در eBay ظاهر شد تا به ما نگاهی به آنچه می‌توانست داشته باشد، بدهد.

تاریخچه مایکروسافت با Surface Duo پر از دست اندازها در جاده بوده است. اولین Surface Duo به دلیل نرم افزار ضعیف و عملکرد بسیار بد دوربین تا حد زیادی مورد بررسی قرار گرفت، در حالی که Surface Duo 2 بسیاری از مشکلات نرم افزاری مشابه را به اشتراک گذاشت. هر دو دستگاه همچنین به دلیل قیمت های بالا مورد انتقاد قرار گرفتند، که ممکن است توضیح دهد که چرا مایکروسافت نسخه مقرون به صرفه تری از دستگاه را در نظر گرفته است.

Windows Central لیستی از ماه گذشته در eBay مشاهده کرد که از زمان حذف آن، ادعا می‌کرد یک «واحد توسعه‌دهنده» از Surface Duo 2 را نشان می‌دهد. دستگاه میان رده که از آن زمان لغو شده است.

ظاهراً این دستگاه با نام «کرونوس» شناخته می‌شود و قرار بود در سال جاری به‌عنوان «نسخه ارزان‌تر سرفیس دو ۲» عرضه شود.

فهرست eBay چیز زیادی در مورد دستگاه، فراتر از طراحی فیزیکی آن فاش نکرد. از آن جا، می‌توانیم برآمدگی دوربین اصلاح شده و روکش مات بدنه پلاستیکی را ببینیم. با این حال، در زیر کاپوت، ظاهراً این ورودی میان‌رده Surface Duo از پردازنده Qualcomm استفاده می‌کرد و از صفحه نمایش خمیده همتای ممتاز خود حذف می‌شد.

مطالب پیشنهادی  Google پیشنهادات جعبه جستجوی بیشتری را اضافه می‌کند، طرح‌بندی‌های نتایج غنی‌تر

ظاهراً مایکروسافت اواخر سال گذشته از «کرونوس» استفاده کرد، زیرا در عوض تمرکز روی مدل پرچمدار بعدی که قرار است در «اواخر سال 2023» وارد بازار شود، معطوف شد. Windows Central حدس می‌زند که دستگاه ممکن است در راستای برند دیگر مایکروسافت، Surface Duo Go نامیده شود.

اطلاعات بیشتر در مورد مایکروسافت:

FTC: ما از پیوندهای وابسته خودکار برای کسب درآمد استفاده می کنیم. بیشتر.


برای اخبار بیشتر، 9to5Google را در YouTube بررسی کنید:

سئو PBN | خبر های جدید سئو و هک و سرور