حمایت از بانک های مواد غذایی ایالات متحده برای ارائه 50 میلیون وعده غذایی

Google.org همچنین تبلیغات جستجو را به Feeding America و بانک‌ها و انبارهای مواد غذایی محلی در سراسر ایالات متحده اهدا می‌کند تا آنها را با افرادی که در جستجوی منابع یا راه‌هایی برای بازپرداخت هستند مرتبط کند.

در بلندمدت، ما به همکاری با Feeding America در زیرساخت‌های فناوری شبکه بانک غذا ادامه خواهیم داد. این کار به بهبود مواردی مانند ابزارهای مدیریت موجودی کمک می‌کند – پروژه‌هایی که اغلب اولویت‌بندی می‌شوند تا بانک‌های مواد غذایی بتوانند نیازهای فوری را برآورده کنند، اما برای اطمینان از اینکه غذای مناسب در زمان مناسب به خانواده‌های مناسب می‌رسد، حیاتی هستند. ما تخصص خود را برای کمک به رفع این شکاف‌ها و ایجاد فرصت‌های داوطلبانه برای کارمندان Google ارائه می‌کنیم تا مهارت‌های خود را به کار گیرند.

ارائه اطلاعات از طریق محصولات ما

یکی از بزرگ‌ترین راه‌هایی که می‌توانیم تفاوت ایجاد کنیم، کمک به مردم برای یافتن اطلاعات در مورد حمایت غذایی در جوامعشان است. سال گذشته، ویژگی‌های جستجو و نقشه‌ها را راه‌اندازی کردیم که یافتن بانک‌های مواد غذایی محلی تأیید شده را آسان‌تر می‌کند. این ویژگی‌ها همچنین به افراد امکان می‌دهد درباره مزایای برنامه کمک تغذیه تکمیلی (SNAP) اطلاعات بیشتری کسب کنند. و اکنون اگر «نحوه درخواست برای اسنپ» را جستجو کنید، می‌توانید اطلاعاتی درباره نقاط عطف در فرآیند درخواست، از جمله جزئیات مهم در مورد واجد شرایط بودن و مدارک مورد نیاز پیدا کنید.

پس از تایید برای SNAP، بسیاری از افراد از انتقال مزایای الکترونیکی (EBT) به عنوان روش پرداخت استفاده می کنند، و اکنون می توانید برای یافتن وب سایت برنامه محلی خود، “EBT” را جستجو کنید، موجودی خود را بررسی کنید و اطلاعات تماس را برای دریافت پشتیبانی پیدا کنید. جستجو در Google Maps برای «فروشگاه‌های مواد غذایی که EBT را می‌پذیرند» بیش از 180000 فروشگاه مواد غذایی، فروشگاه‌های رفاه، بازارهای کشاورزان و سایر خرده‌فروشان مجاور که این روش پرداخت را می‌پذیرند، مورد تأیید USDA است.

برای مقابله با چالش ناامنی غذایی نیاز به تلاشی مداوم و هماهنگ است. با همکاری با Feeding America و شرکای آن، ما متعهد به افزایش آگاهی در مورد این بحران مداوم هستیم و دیگران را تشویق می کنیم که در این فصل تعطیلات و در تمام طول سال کمک کنند.

سئو PBN | خبر های جدید سئو و هک و سرور