Stadia 35 دمو بازی رایگان دیگر اضافه می کند

Google Stadia پر از فراز و نشیب بوده است، اما یکی از نقاط درخشان در حافظه اخیر، گسترش دموهای بازی رایگان این پلتفرم بوده است. یک نمونه درخشان از آنچه که بازی ابری می تواند ارائه دهد، Stadia واقعاً اخیراً دموی بازی را دو برابر کرده است و تنها در هفته گذشته کاتالوگ خود را تقریباً دو برابر کرده است.

می‌توانید حتی بازی‌های بیشتری را به صورت رایگان در Stadia امتحان کنید

Google Stadia برای اولین بار در سال 2021 پشتیبانی از بازی های آزمایشی رایگان را آغاز کرد و از آن زمان این گزینه را به عناوین بیشتری گسترش داد. چند بازی قابل توجه با پشتیبانی از نسخه آزمایشی رایگان عبارتند از Risk of Rain 2، Jackbox Party Pack 8 و Humankind.

همانطور که در Reddit مشاهده شد، گوگل تعداد دموهای رایگان بازی های موجود در Stadia را تا جمعه گذشته بیش از دو برابر کرده است. 35 نسخه ی نمایشی بازی های جدیدی به کتابخانه اضافه شد، از حدود 25 نسخه ای که قبلا در دسترس بود. لیست گسترش یافته شامل:

نیازی به گفتن نیست، این لیست بزرگی از بازی‌هایی است که بازیکنان می‌توانند به صورت رایگان، حتی بدون ثبت نام در Stadia، آن‌ها را امتحان کنند. برای بازی فقط به یک اکانت گوگل نیاز دارید. اکثر دموهای جدید اجازه می‌دهند تا حداکثر 30 دقیقه به بازی کامل دسترسی داشته باشید، قبل از اینکه نیاز به خرید بازی یا استفاده از آن در Stadia Pro برای ادامه بازی داشته باشید.

البته، جای تعجب نیست که اخیراً شاهد دموی رایگان بیشتری در Stadia هستیم. در اوایل سال جاری، گوگل تغییری در نحوه عملکرد دموها بر روی این پلتفرم را اعلام کرد و عملاً آن را به یک گزینه با یک کلیک برای ناشران بازی تبدیل کرد تا نسخه نمایشی از هر بازی را که قبلاً در Stadia موجود است ارائه دهند.

دموی بیشتری در یک روز نسبت به بازی های جدید در تمام این سال

در حالی که دیدن دو برابر شدن یکی از ویژگی‌های منحصربه‌فرد Stadia واقعاً عالی است، مهم است که به یاد داشته باشید چه اتفاقی در این پلتفرم می‌افتد.

یعنی سکوت در مورد انتشار بازی های جدید.

با انتشار 35 دمو بازی جدید در روز جمعه، Stadia در یک روز دموی بیشتری نسبت به عرضه در بازی های جدید در سال 2022 منتشر کرد.

علیرغم اینکه در ابتدا وعده انتشار 100 بازی جدید تا پایان سال داده شده بود، تنها 30 عنوان جدید در سال 2022 روی پلتفرم آمده است، با کمبود شدید بازی های اصلی AAA همانطور که در هفته نامه خود دنبال می کنیم. Stadia Changelog ستون

اطلاعات بیشتر در Stadia:

FTC: ما از پیوندهای وابسته خودکار برای کسب درآمد استفاده می کنیم. بیشتر.


برای اخبار بیشتر، 9to5Google را در YouTube بررسی کنید: