سامسونگ و استارباکس روی قاب‌های سرگرم‌کننده گلکسی با هم همکاری می‌کنند

سامسونگ هرگز در مورد همکاری های عجیب و غریب با برندهای دیگر خجالتی نبوده است و این هفته این شرکت شراکت جدیدی را فاش می کند. سامسونگ و استارباکس با یکدیگر همکاری کرده اند تا قاب دستگاه های گلکسی را بسازند، از جمله یک قاب قهوه شایان ستایش برای گلکسی بادز 2.

استارباکس و سامسونگ که از 28 ژوئن در دسترس هستند، کیس‌های گلکسی S22، S22+، S22 Ultra و Galaxy Buds 2 را عرضه خواهند کرد.

طرح‌بندی سرگرم‌کننده کیف‌ها مطابق با برند استارباکس و حتی پیش‌بند‌هایی است که باریستاهای زنجیره‌ای می‌پوشند. گلکسی S22 و S22+ همچنین دارای یک قاب هستند که دارای یک برچسب ویژه است، “شمارش در گلکسی شما شروع می شود”.

یک کیف جالب برای Galaxy S22 Ultra دارای بند پشتی است که شبیه رسید استارباکس است.

سامسونگ حتی اشاره می کند که تمام لوازم جانبی با تم استارباکس از مواد سازگار با محیط زیست ساخته شده است.

اما به راحتی سرگرم کننده ترین بخش این همکاری به Galaxy Buds می رسد که دارای دو قاب است. اولین مورد یک قاب سبز ساده با لوگوی استارباکس است. با این حال، مورد دوم، کیفی است که شبیه یک لیوان قهوه است و در صورت بسته شدن جعبه، با لاته آرت کامل می شود. نیازی به گفتن نیست که شایان ستایش است.

این قاب‌های گلکسی بادز با گلکسی بادز 2، گلکسی بادز پرو و ​​گلکسی بادز لایو سازگار هستند، زیرا هر سه قاب شارژ تقریباً یکسان دارند.

قبل از این عرضه، سامسونگ قبلاً قاب‌های سرگرم‌کننده‌ای برای هدفون‌های خود داشت، از جمله Pokeball و قاب‌هایی که طراحی Galaxy Z Flip 3 را تقلید می‌کرد.

گرفتن؟ همه این محصولات انحصاری در بازار خانگی سامسونگ در کره جنوبی هستند و به طور رسمی در خارج از این کشور فروخته نخواهند شد. این کاهش نیز محدود است، بنابراین منابع زیاد دوام نمی آورند.

اطلاعات بیشتر در مورد سامسونگ:

FTC: ما از پیوندهای وابسته خودکار برای کسب درآمد استفاده می کنیم. بیشتر.


برای اخبار بیشتر، 9to5Google را در YouTube بررسی کنید: