ترسناک یا شیرین؟ 5 وب سایت .boo خود را روشن می کنند

حدس بزنید پاییز امسال چه کسی به اینترنت می آید؟ بو، این کیست! از 8 نوامبر، می‌توانید این دامنه سطح بالای امن جدید را از Google Registry ثبت کنید. برای اینکه نگاهی اجمالی به نحوه استفاده از دامنه .boo داشته باشید، پنج نمونه از وب‌سایت‌هایی که قبلاً از .boo استفاده می‌کردند گردآوری کرده‌ایم.

  1. هالووین.بو: پارتی سیتی به تازگی Halloween.boo را برای جشن گرفتن بزرگترین تعطیلات سال خود راه اندازی کرده است – هالووین! برای پارتی هالووین بعدی خود از فروشگاه تکی آنها برای لباس ها، تزئینات، بادکنک ها و موارد دیگر دیدن کنید.
  2. رفتار می کند.بو: هالووین و تعطیلات آن را به فصل شیرینی تبدیل کرده است. آب نبات Zolli برای کسانی که محدودیت های غذایی دارند یا فقط می خواهند یک گزینه سالم تر داشته باشند، غذاهای بدون قند، ضد حساسیت، بدون گلوتن، وگان و کتو درست می کند.
  3. تا.بو: تابو، یکی از اعضای بنیانگذار گروه بلک آید پیز، یک رقصنده، بازیگر، نویسنده و بشردوست است. او به زودی وب سایت خود را در ta.boo راه اندازی خواهد کرد و من احساس می کنم که عالی خواهد بود.
  4. بو بو: اجازه ندهید فحاشی ها مانع برنامه های شما شوند. از boo.boo دیدن کنید تا محصول مناسب برند BAND-AID® را برای هر اوه، اوه و اوه بیابید.
  5. Meetyour.boo – برای آب و هوای ژاکت آماده هستید؟ Coffee Meets Bagel، یک برنامه دوستیابی برای دوستداران جدی، می تواند به شما کمک کند تا بتوانید با آن در آغوش بگیرید.

از تاریخ 8 نوامبر، می توانید نام دامنه .boo خود را به عنوان بخشی از برنامه دسترسی زودهنگام ما با هزینه یک بار اضافی ثبت کنید. این هزینه روزانه تا 15 نوامبر کاهش می یابد. در 15 نوامبر، دامنه های .boo با قیمت پایه سالانه از طریق ثبت کننده انتخابی شما در دسترس عموم قرار می گیرند. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد قیمت و شرکای شرکت کننده ما، به hey.boo مراجعه کنید.