Google Meet برای تلویزیون‌های هوشمند سامسونگ نمایش داده می‌شود

به نظر می‌رسد Google Meet در راه رسیدن به تلویزیون‌ها است، با یک برنامه رسمی که قبل از عرضه رسمی روی تلویزیون‌های هوشمند سامسونگ نمایش داده می‌شود.

تماس ویدیویی در روزهای اولیه همه‌گیری کووید-19 به اوج خود رسید، اما همچنان بخش بزرگی از زندگی روزمره برای بسیاری باقی مانده است. با این حال، استراتژی گوگل در مورد تماس ویدیویی، حداقل می توان گفت کمی آشفته بوده است. طی چند ماه گذشته، اپلیکیشن تماس ویدیویی محبوب Google Duo در Google Meet ادغام شد که اکنون برای تماس‌های ویدیویی شخصی و حرفه‌ای استفاده می‌شود.

در طول همه گیری، Google Duo از طریق یک برنامه رسمی در سیستم عامل Android TV و همچنین یک برنامه در تلویزیون های هوشمند سامسونگ به تلویزیون ها گسترش یافت. Google Meet همچنین شاهد اضافه شدن پشتیبانی از Android TV در سال 2020 بود.

اکنون، به نظر می رسد تجربه جدید Google Meet شاهد عرضه جدیدی در تلویزیون های هوشمند سامسونگ است.

فهرستی در فروشگاه برنامه سامسونگ برای تلویزیون‌های هوشمند مجهز به تایزن، یک برنامه رسمی Google Meet را با یک رابط کاملاً جدید و بهینه‌سازی شده از راه دور برای تماس ویدیویی نشان می‌دهد. رابط کاربری جدید در مقایسه با تم سفید واضح Duo دارای تم تیره است و همچنین یک صفحه «تماس جدید» تازه‌سازی شده وجود دارد که همه مخاطبین شما را به جای تماس‌های اخیر نشان می‌دهد. این یک رابط کاربری آشنا و ساده است که دیدن آن در تلویزیون ها عالی است.

در حال حاضر هیچ نشانه ای مبنی بر اینکه چه زمانی ممکن است Google Meet برای تلویزیون های سامسونگ برای کاربران عرضه شود وجود ندارد، اما به نظر می رسد وضعیت نامشخص نشان می دهد که زودتر منتشر خواهد شد.

مطالب پیشنهادی  Jetpack ژنراتور تصویر اجتماعی وردپرس را خریداری می کند

در حال حاضر نمی‌توانید برنامه را دانلود کنید، و همچنین فهرستی از مدل‌های تلویزیون سازگار را نشان نمی‌دهد. برنامه Google Duo برای تلویزیون‌های سامسونگ دارای فهرست محدودی از وب‌کم‌های سازگار بود، و همچنین فقط در مدل‌های جدید تلویزیون در دسترس بود (و به استثنای مدل‌های معروف «The Frame» این برند). مطمئناً داشتن این برنامه در مانیتورهای هوشمند اخیر سامسونگ که از برنامه‌های پخش جریانی و موارد دیگر پشتیبانی می‌کنند، مفید خواهد بود.

ممنون، کایون!

اطلاعات بیشتر در Google Meet:

FTC: ما از پیوندهای وابسته خودکار برای کسب درآمد استفاده می کنیم. بیشتر.


برای اخبار بیشتر، 9to5Google را در YouTube بررسی کنید:

سئو PBN | خبر های جدید سئو و هک و سرور