وان پلاس قرار است در سال 2022 دستگاه اسنپدراگون 8 نسل 2 را معرفی کند

تراشه نسل بعدی کوالکام قرار است کمی زودتر از حد معمول امسال معرفی شود و ظاهراً این درها را به روی اولین دستگاه جدید با تراشه که قبل از پایان سال 2022 وارد می شود، باز می کند. طبق شایعات جدید، وان پلاس یکی از اولین دستگاه های مجهز به اسنپدراگون 8 نسل 2 را پیش از پایان سال رونمایی خواهد کرد.

ایستگاه گفتگوی دیجیتال در Weibo این هفته ادعا می کند که OnePlus گوشی هوشمند پرچمدار بعدی خود را تا پایان سال معرفی خواهد کرد. این امر باعث می‌شود که دستگاه بسیار زودتر از آنچه که با معرفی OnePlus 10 Pro در ژانویه 2022 شاهد بودیم، قرار گیرد.

شایعه ادعا می کند که این دستگاه جدید OnePlus بر روی SM8550 اجرا می شود که به عنوان تراشه پرچمدار بعدی اسنپدراگون شناخته می شود که گمان می رود اسنپدراگون 8 نسل 2 نام داشته باشد. اسنپدراگون 8 نسل 1 با شماره مدل SM8450 عرضه شد.

این تراشه قرار است در 15 نوامبر، در رویداد بعدی اجلاس کوالکام، رسما معرفی شود.

اگر الگوی OnePlus از امسال دنبال شود، به نظر می رسد که “OnePlus 11 Pro”، اگر در نهایت به این نام گفته می شود، ابتدا در چین معرفی شود و بعداً در سال آینده در سطح جهانی گسترش یابد. OnePlus 10 Pro در پایان ماه مارس در آمریکای شمالی و سایر مناطق عرضه شد.

منطقی به نظر می رسد که بر اساس این شایعه انتظار داشته باشیم که “OnePlus 11 Pro” در دسامبر سال جاری وارد بازار شود. همچنین شایعه شده است که OnePlus اولین گوشی هوشمند تاشو خود را در سال 2023 معرفی خواهد کرد که احتمالا بر اساس ورودی های بعدی Oppo است.

اطلاعات بیشتر در مورد OnePlus:

FTC: ما از پیوندهای وابسته خودکار برای کسب درآمد استفاده می کنیم. بیشتر.


برای اخبار بیشتر، 9to5Google را در YouTube بررسی کنید: