Sitecore Media Library پشتیبانی AVIF

Sitecore Media Library چیست؟

پلتفرم Sitecore Experience به شما امکان می دهد محتوا را مدیریت کنید، در بازاریابی دیجیتال شرکت کنید و نتایج را تجزیه و تحلیل و گزارش دهید.

شما می توانید تمام موارد رسانه ای خود را از کتابخانه رسانه خود مدیریت کنید، مانند تصاویری که می خواهید در یک صفحه وب جاسازی کنید یا برای دانلود در دسترس بازدیدکنندگان قرار دهید. می توانید تمام موارد رسانه ای خود را در کتابخانه رسانه پیدا کنید، از جمله تصاویر، اسناد، فیلم ها و فایل های صوتی.

کاربران کتابخانه رسانه به تمام فایل های رسانه ای خود در ساختاری مشابه درخت محتوا دسترسی دارند. آن‌ها می‌توانند درخت را مرور کنند یا عملکرد جستجوی Sitecore را جستجو کنند تا آیتم‌های محتوای رسانه را بیابند، آن‌ها را آپلود کنند و هر آیتم رسانه را نسخه کنند.

پشتیبانی AVIF

به طور پیش فرض، کتابخانه رسانه از فرمت های تصویر مدرن مانند WebP، AVIF، یا JPEG XL پشتیبانی نمی کند. Dianoga افزونه ای است که راه حلی ارائه می دهد. بهینه ساز خودکار تصویر در کتابخانه رسانه Sitecore یکپارچه شده است. می توانید تصاویر ارائه شده از Sitecore را 8 تا 70 درصد به طور خودکار کاهش دهید. دیانوگا پس از قرار دادن تصاویر در حافظه پنهان رسانه Sitecore به طور خودکار بهینه سازی خود را انجام می دهد، بنابراین تأثیر منفی بر عملکرد سایت شما نخواهد داشت. با Dianoga، سایت شما تصاویر کتابخانه رسانه ای کاملاً بهینه شده را ارائه می دهد، حتی اگر از عملکرد تغییر اندازه پویا Sitecore استفاده کنید. خواه هر عکسی را که قبل از پردازش تصویر Sitecore در کتابخانه رسانه آپلود شده بهینه کرده باشید، تصویر حاصل بهینه نخواهد شد. علاوه بر این، Dianoga برای موقعیت‌هایی که ویرایشگرهای محتوا ممکن است متخصص ویرایش تصویر نباشند، عالی است و تصاویری را با داده‌های EXIF ​​زیاد یا سایر ابرداده‌های غیرضروری آپلود می‌کنند – اینها به‌طور خودکار قبل از نمایش تصویر حذف می‌شوند.

Dianoga از WebP پشتیبانی می کند و مشکل Github در مورد AVIF دارد. با این حال، آنها تصمیم گرفته اند از AVIF پشتیبانی نکنند زیرا معتقدند که JPEG XL در آینده به طور گسترده پذیرفته خواهد شد.

سئو PBN | خبر های جدید سئو و هک و سرور
مطالب پیشنهادی  پشتیبانی اندروید AVIF: آموزش | avif.io ✨