پایه شارژ گلکسی واچ سامسونگ از شارژر شخصی شما استفاده می کند

همین چند هفته پیش، در وب سایت سامسونگ با فهرستی بی‌جزئیات برای پایه شارژ گلکسی واچ جدید مواجه شدیم. اکنون، آن گهواره در بریتانیا زندگی می‌کند و به قیمت 20 پوند به فروش می‌رسد.

هنگامی که گلکسی واچ 5 و 5 پرو عرضه شدند، بسیاری از کاربران با یک نقص طراحی خاص مواجه شدند که مانع از قرار دادن ساعت 5 بر روی شارژر بی‌سیم شد. البته، این را می توان با یک باند متفاوت برطرف کرد – نواری که به همان اندازه حافظه ارتجاعی ندارد.

سامسونگ که ظاهرا برای حل این مشکل ساخته شده است، یک ایستگاه شارژ جدید به نام «پایه شارژ Galaxy Watch» ساخته است. مانند بسیاری از شارژرهای ساعت دیگر، این شارژر به شما امکان می‌دهد ساعت گلکسی را روی شارژر روی یک سطح قرار دهید و به نوارها اجازه آویزان شدن رایگان را می‌دهد.

اکنون، به نظر می رسد که Charging Cradle در سایت سامسونگ در بریتانیا به صورت زنده در دسترس است. در حالی که ما اقدام به خرید نکرده ایم، دکمه “افزودن به سبد” روشن است و به نظر می رسد به شما امکان می دهد خرید گهواره را تکمیل کنید.

اگرچه قیمت برای واقعی بودن خیلی خوب به نظر می رسد، جزئیات جدید در مورد نحوه عملکرد گهواره در ابتدا باعث می شود که قیمت 20 پوندی واقعی به نظر برسد. به جای اینکه گهواره با پد شارژ بی‌سیم مجهز به خودکفایی باشد، کاربران باید باتری مخصوص شارژ خود را که همراه با گلکسی واچ ارائه می‌شود، وارد کنند. اگرچه این یک نقطه ضعف کوچک است، اما به این معنی است که پایه جدید برای این ساعت ها کار می کند:

  • Galaxy Watch Active 2
  • گلکسی واچ 3
  • گلکسی واچ 4
  • گلکسی واچ 5

به نظر می رسد یکی از کاربران در Reddit چند عکس پیش تولید از شارژر در حال کار به دست آورده است. تفاوت هایی بین آنچه که سامسونگ در سایت فهرست کرده است و آنچه در پست موجود است وجود دارد، اگرچه بیشتر آنها ثابت هستند. یکی از تفاوت های اصلی در محل برش کابل است، با عکس های سامسونگ خروجی از پشت را نشان می دهد در حالی که پست یک برش گوشه را نشان می دهد.

به هر دلیلی، پایه شارژ گلکسی واچ در زمان نگارش این مقاله در ایالات متحده موجود نیست. فهرست گهواره در سایت سامسونگ در ایالات متحده به صورت زنده منتشر شده است، اگرچه صفحه فاقد جزئیات و ارزش دلار است، اگرچه تبدیل مستقیم آن حدود 23 دلار آمریکا خواهد بود.

در حالی که گهواره شارژ با پد شارژ داخلی خود عرضه نمی شود، توانایی قرار دادن کیسه شارژ شما در نگهدارنده لمس خوبی است. برای کسانی که به دنبال پایه شارژ شخصی‌تر و به‌طور کلی خوش‌ساخت‌تر هستند، سامسونگ می‌تواند مناسب‌تر باشد، حتی اگر مجبور باشید کیف شارژ خود را فدا کنید.

اطلاعات بیشتر در مورد سامسونگ:

FTC: ما از پیوندهای وابسته خودکار برای کسب درآمد استفاده می کنیم. بیشتر.


برای اخبار بیشتر، 9to5Google را در YouTube بررسی کنید: