بازخورد Android 13 QPR1 Beta 1 Pixel اکنون باز است

نظرسنجی‌های بازخورد اندروید با گوگل بازمی‌گردند و امروز صبح یکی را برای 13 QPR1 Beta 1 منتشر کرد. این برنامه 11 روز پس از راه اندازی آن برنامه پیش نمایش می آید.

این نظرسنجی بازخورد Android 13 QPR1 Beta 1 با تأیید نسخه (T1B1.220819.006/007) که در حال اجرا هستید و دستگاه: Pixel 4a-6a شروع می‌شود. (در مورد Pixel 6a صحبت می‌کنیم، علیرغم اینکه در یادداشت‌های انتشار خلاف آن گفته شده، این وصله امنیتی آگوست با بتا 1 باقی می‌ماند.)

سپس از کاربران خواسته می شود تا میزان رضایت شما را در 13 زمینه ارزیابی کنند: پایداری، عملکرد، باتری، دمای دستگاه، دوربین، بلوتوث، کیفیت تماس، پیام رسانی، اتصال Wi-Fi، اتصال داده، تجربه برنامه، احراز هویت (چهره/اثرانگشت)، و شارژ (شارژ سیمی، شارژ بی سیم).

حتی اگر Pixel 4 و 4 XL دیگر واجد شرایط نیستند، به احراز هویت چهره اشاره شده است، اما این فرم به تازگی از نسخه بتا اندروید 13 منتقل شده است.

پس از آن یک سوال نظرسنجی بازخورد در مورد اینکه آیا Android 13 QPR1 Beta 1 را در “وضعیت فعلی” به دیگران توصیه می کنید و “در کل چقدر از تجربه نرم افزاری در این نسخه از Android” از یک تا پنج راضی هستید یا خیر، ارائه می شود. و همچنین نحوه مقایسه آن با «قبلی [stable] روی دستگاه خود بسازید.»

از شما خواسته می‌شود یک «منطقه مشکل اصلی» را انتخاب کنید که تجربه صوتی (کیفیت صدا، لرزش دستگاه) و رابط کاربری سیستم (مشکلات مربوط به اعلان‌ها، تنظیمات سریع، صفحه اصلی، پیمایش اشاره‌ای) نیز فهرست شده است.

بسته به آن انتخاب، می توانید جزئیات بیشتری در مورد مشکل ارائه دهید و توجه داشته باشید که چگونه بر تجربه کلی تأثیر می گذارد. فیلد “بازخورد اضافی در مورد تجربه شما” نظرسنجی را می بندد.

اطلاعات بیشتر در مورد اندروید 13:

FTC: ما از پیوندهای وابسته خودکار برای کسب درآمد استفاده می کنیم. بیشتر.


برای اخبار بیشتر، 9to5Google را در YouTube بررسی کنید: