به‌روزرسانی ژوئیه 2022 سامسونگ برای گوشی‌های گلکسی منتشر می‌شود

در سال‌های اخیر، سامسونگ به دلیل به‌روزرسانی مجموعه گسترده دستگاه‌های اندرویدی خود – از تلفن‌های مقرون‌به‌صرفه گرفته تا تاشوهای لوکس – تا آخرین به‌روزرسانی امنیتی به‌موقع شناخته شده است. در اینجا همه تلفن ها و تبلت هایی که سامسونگ با وصله امنیتی ژوئیه 2022 به روز کرده است، آورده شده است.

به‌روزرسانی امنیتی ژوئیه 2022 سامسونگ – چه جدید است

اکثر به‌روزرسانی‌های امنیتی با چندین اصلاح امنیتی ارائه می‌شوند، هم برای اندروید به طور کلی و هم برخی خاص برای گوشی‌های سامسونگ. به‌روزرسانی ژوئیه تفاوتی ندارد، و وصله‌هایی را برای بولتن‌های امنیتی اندروید 1 ژوئیه 2022 و 5 ژوئن 2022، با 3 اصلاح “بحرانی” و 20 مورد با شدت “بالا” آورده است.

فراتر از اصلاحات عمومی امنیتی اندروید، به‌روزرسانی ماه جولای سامسونگ 41 مشکل را که مختص دستگاه‌های گلکسی بود، اصلاح می‌کند، از جمله 7 مورد با شدت «بالا» و 20 با شدت «متوسط». یکی از این نقص های امنیتی امکان دور زدن حفاظت از رمز عبور AppLock را فراهم کرد.

دستگاه‌های دارای به‌روزرسانی امنیتی ژوئیه 2022 سامسونگ

در حالی که سامسونگ معمولاً آخرین به‌روزرسانی امنیتی خود را قبل از شروع ماه جدید ارائه می‌کند، این جدیدترین وصله تا اول جولای منتشر نشد. به همین دلیل، ممکن است در این ماه کارها کمی کندتر به نظر برسند، اما ما به‌طور پیوسته لیست را به‌روزرسانی می‌کنیم. هفته های آینده

این لیست شامل یادداشتی در مورد اینکه این به‌روزرسانی برای اولین بار در کجا عرضه شد و اینکه آیا در ایالات متحده نیز در دسترس است، خواهد بود. طبق معمول، آخرین موارد اضافه شده با پررنگ مشخص می شوند.

سری گلکسی اس

با توجه به محبوبیت و میزان سرمایه گذاری مشتریان در سری گلکسی اس، جای تعجب نیست که سامسونگ معمولاً در زمان انتشار به روز رسانی امنیتی جدید، سری پرچمداران را در اولویت قرار می دهد. هر ماه، گوشی‌های گلکسی اس که قدمت آن‌ها به سال‌های قبل برمی‌گردد، به‌سرعت جدیدترین پیشرفت‌های امنیتی را دریافت می‌کنند، اگرچه با توجه به انواع اگزینوس و اسنپدراگون، کار بیشتری انجام می‌شود.

همانطور که می توان انتظار داشت، اولین گوشی های گلکسی اس که آپدیت این ماه را دریافت کردند، جدیدترین آن ها، سری گلکسی اس 22، در 4 جولای بودند. سری گلکسی اس 21 اندکی عقب بود و در همان روز به روز رسانی شد.

سامسونگ با ادامه سفارش عرضه، گلکسی اس 20 FE، از جمله نوع 5G را در 7 جولای به روز کرد.

 • Galaxy S22 / S22+ / S22 Ultra — S90xBXXU2AVF5 (برای اولین بار در اروپا و آسیا منتشر شد)
 • Galaxy S21 / S21+ / S21 Ultra — G99xBXXS5CVFB (برای اولین بار در آلمان منتشر شد)
 • Galaxy S20 FE — G780GXXS3CVF3 (برای اولین بار در مالزی منتشر شد)
 • Galaxy S20 FE 5G — G781BXXS4FVF3 (برای اولین بار در اروپا منتشر شد)

گلکسی Z تاشو

«پرچمدار» در بازار گوشی‌های اندرویدی معنای خاصی پیدا کرده است، یعنی دستگاهی با مشخصات بالا و ساخت عالی. با این حال، مسلماً «پرچم‌داران» واقعی سامسونگ در چند سال گذشته، سری گلکسی Z تاشو بوده‌اند. بین Galaxy Z Fold و Z Flip، سامسونگ پیشتاز گوشی‌های تاشو اندروید بوده است. برای این منظور، سامسونگ اغلب سری گلکسی Z را به همان سرعت گوشی های گلکسی اس به روز می کند.

گلکسی زد فلیپ 3 اولین گوشی تاشوی بود که آپدیت این ماه را دریافت کرد و از 6 جولای شروع شد. برادر بزرگتر آن، گلکسی زد فولد 3، اندکی پس از آن، در 7 جولای به روز شد.

 • گلکسی زد فولد 3 — F926U1UES1DVEG (برای اولین بار در ایالات متحده منتشر شد)
  • ایالات متحده: در مدل های آنلاک موجود است
 • گلکسی زد فلیپ 3 — F711U1TBS2DVEG (برای اولین بار در ایالات متحده منتشر شد)
  • ایالات متحده: در مدل های آنلاک موجود است

سری گلکسی نوت

برای سال‌ها، سامسونگ یکی از سازندگان کلیدی گوشی‌های هوشمند اندرویدی مجهز به قلم به لطف سری گلکسی نوت بود. در حالی که ممکن است سری گلکسی نوت پس از نوت 20 به پایان رسیده باشد – با موفقیت گلکسی اس 22 اولترا به طور قابل توجهی – کسانی که گوشی را تعویض نکرده اند، همچنان باید به روز رسانی های نسبتاً منظمی را ببینند.

گلکسی نوت 20 5G اولین دستگاه از این سری بود که به‌روزرسانی امنیتی ماه جولای را دریافت کرد. گلکسی نوت 20 و نوت 20 اولترا استاندارد چند روز بعد به روز رسانی خود را در ایالات متحده ارائه کردند.

 • گلکسی نوت 20 / نوت 20 اولترا — N98xU1UES2FVED (برای اولین بار در ایالات متحده منتشر شد)
  • ایالات متحده: در دستگاه های قفل شده توسط شرکت مخابراتی موجود است
 • Galaxy Note 20 5G — N981BXXS4FVG1 (برای اولین بار در پرتغال منتشر شد)

گوشی های سری گلکسی A و ارزان قیمت

علاوه بر بسیاری از گوشی‌های پرچمدار و تاشوی گران‌قیمتی که سامسونگ می‌سازد، این غول تلفن کره‌ای مجموعه‌ای از دستگاه‌های مقرون‌به‌صرفه‌تر نیز دارد. اینها از سری میان رده گلکسی A، سری پایین رده گلکسی M و سری گلکسی F متمرکز بر روی Flipkart هستند.

این ماه با نکته عجیبی آغاز شد و سامسونگ در تاریخ 1 ژوئیه وصله امنیتی ژوئیه 2022 را در گلکسی A32 عرضه کرد. چند روز بعد با گلکسی A23 که به روز رسانی خود را در 4 ژوئیه دریافت کرد. بعدی گلکسی A53 آخرین به روز رسانی و اصلاحات امنیتی را در 7 جولای در کنار گلکسی F62 مقرون به صرفه دریافت کرد.

 • گلکسی A53 — A536NKSU2AVFA (برای اولین بار در کره منتشر شد)
 • Galaxy A32 — A325NKSU1BVF2 (برای اولین بار در کره منتشر شد)
 • Galaxy A23 — A235FXXU1AVF3 (برای اولین بار در آلمان منتشر شد)
 • گلکسی F62 — E625FDDU2BVG1 (برای اولین بار در هند منتشر شد)

چگونه آخرین OTA را در دستگاه Galaxy خود بررسی کنید

اگر قرار است دستگاه شما قبلاً به‌روزرسانی شده باشد، اما پچ شخصاً برای شما ارسال نشده است، می‌توانید به‌روزرسانی دستی را امتحان کنید. به سادگی برنامه Settings را باز کنید، روی “Software update” ضربه بزنید و “Download and install” را انتخاب کنید.

این مقاله اولین بار در 5 جولای منتشر شد و آخرین بار در 7 جولای به روز شد.

FTC: ما از پیوندهای وابسته خودکار برای کسب درآمد استفاده می کنیم. بیشتر.


برای اخبار بیشتر، 9to5Google را در YouTube بررسی کنید: