Google Maps برای اندروید ویجت ترافیک اطراف را اضافه می کند [U: Live]

گوگل امروز اعلام کرد که برنامه های شخص اولش بیش از 30 ویجت را در اندروید ارائه می دهند. یک ویجت آینده از Google Maps آخرین اطلاعات مربوط به ترافیک اطراف را در مکان فعلی شما ارائه می دهد.

به روز رسانی 7/7: ویجت Google Maps Nearby Traffic اکنون به طور گسترده از طریق یک به‌روزرسانی سمت سرور در دسترس است. می تواند کل صفحه اصلی را پوشش دهد یا به کوچکی 3×2 باشد. پس‌زمینه از تم روشن/تاریک سطح سیستم پیروی می‌کند، در حالی که یک ضربه سریع Google Maps را به لایه ترافیک باز می‌کند.

FAB در گوشه پایین سمت راست به شما امکان بزرگنمایی/کوچک کردن را می دهد. در نهایت، این ویجت از شما می‌خواهد که به موقعیت مکانی «همیشه اجازه داده شود» اجازه دهید.


اصلی 6/15: پیش نمایش ارائه شده امروز یک مربع گرد است که نقشه ای را نشان می دهد که مکان فعلی شما با یک نقطه آبی در مرکز مشخص شده است. درست مانند لایه نقشه ترافیک در برنامه کامل، گوگل وضعیت چیزها را با خطوط سبز، نارنجی و قرمز یادداشت می کند.

یک دکمه اکشن شناور (FAB) که با تم رنگی پویا در گوشه سمت راست پایین به شما امکان بزرگنمایی (و کوچکنمایی) می دهد، در حالی که لوگوی گوگل در گوشه پایین سمت چپ ظاهر می شود.

… شما این اطلاعات را برای مکان فعلی خود مستقیماً از صفحه اصلی Android خود خواهید دید. بنابراین اگر می خواهید خانه، محل کار، مدرسه یا هر جای دیگری را ترک کنید، در یک نگاه دقیقا متوجه خواهید شد که ترافیک محلی ممکن است چگونه باشد.

گوگل امروز فقط یک نگاه به ما ارائه کرد و به احتمال زیاد اندازه آن 2×2 است. مشخص نیست که آیا این ویجت قابل تغییر اندازه است و به ویجت «یافتن سریع مکان‌های نزدیک» می‌پیوندد.

ویجت ترافیک نزدیک «در هفته‌های آینده» به Google Maps برای اندروید می‌آید. مشابه سال گذشته در برنامه iOS راه‌اندازی شد، اما «پیش از رفتن بدانید» گسترده‌تر است و قابلیت «بررسی آخرین شرایط ترافیک، دیدن جزئیات مکان، زمان باز کردن فروشگاه، بررسی رستوران‌ها و موارد دیگر» دارد.

هنگامی که این شی صفحه اصلی راه اندازی شد، گوگل می گوید که تعداد ویجت های شخص اول در اندروید 35 خواهد بود.

اطلاعات بیشتر در گوگل مپ:

FTC: ما از پیوندهای وابسته خودکار برای کسب درآمد استفاده می کنیم. بیشتر.


برای اخبار بیشتر، 9to5Google را در YouTube بررسی کنید: