به‌روزرسانی بعدی SmartThings سامسونگ برای افزودن پشتیبانی Phillips Hue Sync تنظیم شد

دیگر اینکه بتوانید چراغ‌هایتان را با گلکسی S22 کنترل کنید، کار خاصی نیست. خانه هوشمند در حال تبدیل شدن به یک هنجار است و ما آن را دوست داریم. به‌روزرسانی جدید آینده به SmartThings سامسونگ چیز خاصی را اضافه می‌کند – پشتیبانی داخلی از نورپردازی Phillips Hue تا بتوانید محتوا را در تلویزیون سامسونگ خود تماشا کنید و اجازه دهید لامپ‌های Hue شما با نمایش مطابقت داشته باشند.

به عنوان یک بیانیه کلی، سه برنامه اصلی کنترل خانه هوشمند وجود دارد که ما روزانه می بینیم: Google Home، Samsung SmartThings و Apple Homekit. SmartThings سامسونگ یک انتخاب عالی برای کاربران گلکسی است که نمی خواهند از Google Home در دستگاه های گلکسی خود استفاده کنند. خوشبختانه SmartThings ادغام باورنکردنی با پوسته اندروید سامسونگ دارد. می‌توانید هزاران دستگاه مختلف خانگی هوشمند سازگار مانند لامپ‌های Phillips Hue، بلندگوها و بسیاری از لوازم خانگی سامسونگ را متصل کنید.

مطابق با SamMobile، سامسونگ در حال آماده سازی نوع خاصی از پشتیبانی برای Phillips Hue Sync است، برنامه ای که به شما امکان می دهد رسانه تلویزیون خود را به چراغ های خود متصل کنید. انجام این کار به لامپ های شما اجازه می دهد تا رنگ های روی صفحه را تقلید کنند و یک مرکز سرگرمی باورنکردنی ایجاد کنند.

اکنون، این کار با لامپ های Phillips Hue و تقریباً با هر تلویزیون مدرن امکان پذیر است. تنها چیزی که نیاز دارید یک جعبه همگام سازی Phillips Hue است که ارتباط محکمی بین تنظیم نور و رسانه تلویزیون ایجاد می کند. متأسفانه، این جعبه حدود 250 دلار قیمت دارد.

از طریق به‌روزرسانی SmartThings سامسونگ برای جدیدترین تلویزیون‌های این شرکت، می‌توانید لامپ‌های Phillips Hue را با برنامه SmartThings متصل کنید و به تلویزیون خود اجازه دهید چراغ‌ها را کنترل کند. بدون نیاز به جعبه همگام سازی

سامسونگ همچنین در حال اضافه کردن پشتیبانی از Philips Hue Sync است. این به کاربران امکان می‌دهد تا چراغ‌های هوشمند Hue خود را به گونه‌ای همگام‌سازی کنند که با محتوای پخش‌شده در تلویزیون چشمک بزنند، کم نور و روشن شوند.

ما دقیقا نمی دانیم که این به روز رسانی جدید چگونه با لامپ های گران قیمت کار می کند، زیرا هنوز نمی توانیم آن را کاملاً آزمایش کنیم. از آنچه ما می توانیم بگوییم، ممکن است به نظر برسد که به روز رسانی جدید SmartThings فقط می تواند روشنایی و نه رنگ لامپ را کنترل کند، که اگر درست باشد، بسیار بد است. به‌روزرسانی جدید قرار است در ماه آگوست و پس از معرفی جدیدترین سری محصولات سامسونگ ارائه شود.

اطلاعات بیشتر در مورد سامسونگ:

FTC: ما از پیوندهای وابسته خودکار برای کسب درآمد استفاده می کنیم. بیشتر.


برای اخبار بیشتر، 9to5Google را در YouTube بررسی کنید: