فروشگاه تم تلفن Razer در حال تعطیل شدن است

آیا به یاد دارید زمانی که Razer، برند بازی های رایانه شخصی، گوشی هوشمند خود را ساخت؟ Razer Phone و Razer Phone 2 عمدتاً خاطراتی هستند که در این مرحله فراموش شده اند و اکنون این برند درهای فروشگاه تم خود را برای این دستگاه ها بسته است.

Razer Phone و دنباله آن هر دو با یک فروشگاه تم ویژه عرضه شدند که به گوشی اجازه می داد رابط کاربری خود را بر اساس بسته های موجود در فروشگاه طراحی مجدد کند. با یک کلیک می‌توان یک تم کاملاً جدید از جمله نمادهای برنامه، تصویر زمینه و عناصر رابط اندروید را روی دستگاه اعمال کرد.

اکنون، Razer فروشگاه تم را تعطیل می کند.

در 24 آگوست 2022، Razer فروشگاه تم را برای همه دارندگان باقی مانده Razer Phone یا Razer Phone 2 خواهد بست، این شرکت در صفحه پشتیبانی خاطرنشان می کند. فروشگاه به طور کامل بسته خواهد شد، به این معنی که تم ها دیگر در هیچ ظرفیتی قابل دسترسی نخواهند بود. Razer همچنین اشاره می کند که تم موجود روی دستگاه شما تنها موردی است که پس از بسته شدن فروشگاه حفظ می شود.

متأسفانه، تم های فروشگاه تم را نمی توان دانلود و در گوشی شما ذخیره کرد. بنابراین، فقط موضوع فعلی اعمال شده حفظ خواهد شد. قبل از 24 آگوست 2022 در فروشگاه تم مرور کنید تا موضوعی را که می‌خواهید حفظ کنید دانلود و اعمال کنید.

Razer اشاره ای نمی کند که آیا می توان تم پیش فرض را پس از بسته شدن فروشگاه بازیابی کرد یا خیر، اما کاربران را به کتابخانه ای از تصاویر پس زمینه که در دسترس باقی خواهند ماند اشاره می کند.

عملاً، بستن فروشگاه تم باعث غیرفعال شدن قالب‌بندی روی گوشی Razer Phone و Razer Phone 2 می‌شود.

این بسته شدن چندان تعجب آور نیست. Razer Phone و Razer Phone 2 در بازار پرفروش نبودند و مدت زیادی از عرضه هر یک از آنها برای خرید می گذرد.

گوشی اصلی Razer Phone تقریبا پنج سال پیش در 15 نوامبر 2017 عرضه شد، کمتر از یک سال پس از اینکه Razer برند استارتاپ Nextbit را خریداری کرد. نکست بیت رابین پایه‌ای برای Razer Phone بود و برخی از جنبه‌های آن در Razer Phone 2 در سال 2018 زنده ماند. حتی از یک پورت USB-C موتوری برای اتصال استفاده می کند، اما محصول هرگز نور روز را ندید.

اطلاعات بیشتر در مورد Razer:

FTC: ما از پیوندهای وابسته خودکار برای کسب درآمد استفاده می کنیم. بیشتر.


برای اخبار بیشتر، 9to5Google را در YouTube بررسی کنید: