صفحه‌کلید Galaxy Watch خود را به QWERTY تغییر دهید: در اینجا نحوه انجام این کار آمده است

گلکسی واچ 4 در کل یک دستگاه عالی است. با این حال، دیکته و صفحه کلید استوک نقطه قوت ساعت در هیچ ظرفیتی نیستند. خوشبختانه، کسانی که می خواهند یک صفحه کلید کامل QWERTY برای ساعت گلکسی واچ داشته باشند، گزینه هایی در دسترس دارند. این راهنما دقیقاً نحوه تنظیم صفحه‌کلید QWERTY Gboard را در Galaxy Watch به شما آموزش می‌دهد.

صفحه کلید پیش فرض در گلکسی واچ

صفحه‌کلید پیش‌فرض در گلکسی واچ 4 یک کیبورد سنتی به سبک T9 است. این ممکن است از جهاتی منطقی باشد زیرا شما سعی می کنید تا حد امکان از فضای صفحه نمایش ساعت استفاده کنید. با توجه به اینکه صفحه نمایش گلکسی واچ 4 کلاسیک بزرگ نیست، فضای زیادی برای کار کردن وجود ندارد.

البته، فناوری، به طور کلی، از T9 به طور کلی فاصله گرفته و سبک های مختلفی را انتخاب کرده است. برای صفحه‌های کوچک‌تر، بسیاری از دستگاه‌ها از تایپ کشیدن روی صفحه‌کلید QWERTY یا نوشتن فیزیکی استفاده می‌کنند – دومی بسیار کند است. همچنین می‌توانید از دیکته صوتی برای ارسال پیام‌ها و جستجوی پرسش‌های خود استفاده کنید، اگرچه، طبق تجربه من، Samsung Galaxy Watch 4 بهترین دوست من برای رونویسی دقیق آنچه می‌گویم نبوده است.

استفاده از Gboard در Galaxy Watch

زیبایی Wear OS توانایی استفاده از برنامه های شخص ثالث است، حتی زمانی که صحبت از تغییر ویژگی های اصلی باشد. در این صورت، می‌توانید برنامه Gboard را برای ساعت گلکسی خود دانلود کنید و از صفحه‌کلید QWERTY کامل آن استفاده کنید، نه اینکه مجبور باشید از طرح‌بندی فعلی T9 سامسونگ استفاده کنید.

اولین قدم در این فرآیند دانلود Gboard در ساعت گلکسی است. شما هنوز نیازی به استفاده از ساعت خود ندارید. این فرآیند را می توان در تلفن شما تکمیل کرد. در دستگاه خود، به فروشگاه Google Play و پیدا کنید برنامه Gboard. شما باید یک منوی کشویی در کنار آن ببینید در دستگاه های بیشتری موجود است. روی آن ضربه بزنید و ساعت خود را در آن لیست پیدا کنید. اصابت نصب کنار ساعت شما

نصب نباید خیلی طول بکشد، اما ممکن است چند دقیقه طول بکشد. این روش نصب فوراً روی ساعت شما کار نمی کند، اما زمان زیادی هم نمی گیرد.

پس از نصب Gboard در ساعت گلکسی خود، می توانید بقیه تنظیمات را تکمیل کنید:

  1. در تلفن خود، به پوشیدنی سامسونگ برنامه
  2. زیر ساعتتان، ضربه بزنید تنظیمات ساعت.
  3. جستجو کنید عمومی و روی آن ضربه بزنید.
  4. در وسط صفحه، پیدا کنید و ضربه بزنید لیست صفحه کلید و پیش فرض.
  5. اصابت صفحه کلید پیش فرض و آن را به Gboard.
  6. مجوزهای درخواستی را تأیید کنید.
  7. به عقب برگردید لیست صفحه کلید و پیش فرض صفحه ضربه زدن Gboard در پایین برای درخواست برنامه در ساعت شما.
  8. در ساعتتان، تنظیماتتان را تأیید کنید.

پس از انجام این کار، هر برنامه‌ای که از شما می‌خواهد چیزی تایپ کنید، صفحه‌کلید QWERTY Gboard را در Galaxy Watch بالا می‌کشد. ممکن است مجبور شوید به تایپ با چنین حاشیه های کوچک عادت کنید، اما وقتی این کار را انجام دادید، بسیار سریعتر از صفحه کلید پیش فرض T9 در گلکسی واچ است.

سامسونگ به زودی گزینه QWERTY را به صفحه کلید پیش فرض اضافه می کند

سامسونگ قصد دارد به‌زودی یک به‌روزرسانی منتشر کند که صفحه‌کلید Galaxy Watch فعلی خود را با عملکرد QWERTY گسترش می‌دهد. تا زمانی که این به‌روزرسانی منتشر شود، Gboard راهی برای بسیاری از کاربران است. One UI Watch 4.5 امروز به طور رسمی معرفی شد و همراه با آن یک صفحه کلید تنظیم شده Galaxy Watch در میان چند افزوده جدید جالب دیگر ارائه می شود. اگرچه این به روز رسانی اعلام شده است، اما به احتمال زیاد تا چند ماه آینده شاهد انتشار آن نباشیم.

تا زمانی که زمانش فرا برسد، Gboard گزینه مورد علاقه ما برای افزودن صفحه کلید QWERTY به Galaxy Watch 4 است. نصب آن سخت نیست و از لحظه نصب بسیار خوب کار می کند و آن را به افزودنی عالی برای Galaxy Watch تبدیل می کند.

اطلاعات بیشتر در مورد Galaxy Watch:

FTC: ما از پیوندهای وابسته خودکار برای کسب درآمد استفاده می کنیم. بیشتر.


برای اخبار بیشتر، 9to5Google را در YouTube بررسی کنید: