گوگل استخدام را کند می کند زیرا پیچای خواستار “تجمیع” است

در نشانه ای از زمان و به تبعیت از دیگر شرکت های فناوری، ساندار پیچای، مدیرعامل، امروز به کارمندان گفت که گوگل در حال کاهش سرعت استخدام برای بقیه سال است.

چشم انداز نامطمئن اقتصاد جهانی در ذهن ما بوده است. مانند همه شرکت‌ها، ما از باد مخالف اقتصادی مصون نیستیم. چیزی که من در مورد فرهنگ خود ارج می نهم این است که ما هرگز به این نوع چالش ها به عنوان موانع نگاه نکرده ایم. در عوض، ما آن‌ها را فرصت‌هایی برای عمیق‌تر کردن تمرکز و سرمایه‌گذاری در بلندمدت می‌دانیم.

این بر اساس یادداشت داخلی ارسال شده امروز است که توسط آستانه و قصد دارد به اشتراک بگذارد که پیچای و رهبری شرکت در مورد نیمه دوم سال 2022 چگونه فکر می کنند. او به سرعت اشاره می کند که گوگل هنوز برای حمایت از “مهم ترین فرصت ها” استخدام می کند.

برای تراز سال 2022 و 2023، ما استخدام خود را بر روی نقش های مهندسی، فنی و سایر نقش های حیاتی متمرکز خواهیم کرد و مطمئن خواهیم شد که استعدادهای بزرگی که استخدام می کنیم با اولویت های بلندمدت ما هماهنگ است.

این به دنبال آن است که شرکت تقریباً 10000 کارمند در سه ماهه دوم اضافه کرده است، که پیچای آن را “اعداد فوق العاده” می داند که منعکس کننده “هیجان در مورد فرصت های بلند مدت، حتی در زمان های نامشخص” است. او مدتی را صرف تکرار ماموریت ادامه شرکت می کند:

در این لحظات، من به مأموریت خود می پردازم: سازماندهی اطلاعات جهان و قابل دسترس و مفید ساختن جهانی. این چیزی است که 18 سال پیش الهام بخش من برای پیوستن به این شرکت است، و چیزی که مرا نسبت به تأثیری که می‌توانیم بر جهان بگذاریم، بسیار خوشبین می‌کند. دانش و محاسبات راهی است که ما مأموریت خود را به جلو می بریم. این همان لنز است که ما برای تصمیم‌گیری در مورد سرمایه‌گذاری استفاده می‌کنیم – چه در حوزه‌هایی مانند جستجو، ابر، یوتیوب، پلتفرم‌ها و سخت‌افزار، تیم‌هایی که از آن‌ها پشتیبانی می‌کنند، یا در هوش مصنوعی که محصولات و خدمات مفیدتر را فعال می‌کند.

وقتی روی کاری که بهترین انجام می دهیم تمرکز می کنیم به مردم و جامعه کمک می کنیم و آن را واقعاً خوب انجام می دهیم.

مدیر عامل از کارمندان گوگل می‌خواهد که «کارآفرین‌تر باشند، با فوریت بیشتر، تمرکز دقیق‌تر و گرسنگی بیشتر از آنچه در روزهای آفتابی نشان داده‌ایم کار کنند».

در برخی موارد، این به معنای تجمیع در جایی که سرمایه‌گذاری‌ها با هم تداخل دارند و فرآیندها را ساده می‌کند. در موارد دیگر، این به معنای توقف توسعه و استقرار مجدد منابع در مناطق با اولویت بالاتر است.

این یادداشت در یادداشت زیر به پایان می رسد:

کمبود باعث شفافیت می شود – این چیزی است که ما از اولین روزهای Google گفته ایم. این چیزی است که باعث تمرکز و خلاقیت می شود که در نهایت منجر به محصولات بهتری می شود که به مردم در سراسر جهان کمک می کند. این فرصتی است که امروز پیش روی ماست، و من برای ما هیجان زده هستم که دوباره به آن لحظه برسیم.

بیشتر در گوگل:

FTC: ما از پیوندهای وابسته خودکار برای کسب درآمد استفاده می کنیم. بیشتر.


برای اخبار بیشتر، 9to5Google را در YouTube بررسی کنید: