Play Store برای رایانه‌های لوحی و Chromebook، Material You را دریافت می‌کند

در I/O 2022، گوگل یک طراحی مجدد عمده فروشگاه Play را برای دستگاه های صفحه نمایش بزرگ به نمایش گذاشت. تا زمانی که آماده شود، فروشگاه Play در رایانه‌های لوحی Android و دستگاه‌های Chromebook در حال انتخاب موادی است که شما شکوفا می‌شود.

در ماه اکتبر، برنامه تلفن با Material You به روز شد. این تغییرات تنها اکنون راه خود را به تجربه صفحه نمایش بزرگ باز کرده اند که از یک رابط کاربری متفاوت استفاده می کند. یعنی، در افقی، یک کشوی ناوبری به جای نوار پایین وجود دارد (اگرچه هنوز در جهت عمودی وجود دارد).

ماده اصلی که تغییر می‌دهید این است که چگونه نوار جستجو به جای مستطیل با گوشه‌های گرد تبدیل به یک فیلد قرص‌شکل شده است. در همین حال، Dynamic Color روی آن کادر اعمال می‌شود و مشخص می‌کند که در حال حاضر چه بخشی را مشاهده می‌کنید. آبی، به جای سبز، لهجه ای است که در دستگاه های پشتیبانی نشده استفاده می شود. در نهایت، نوار پایین بلندتر جدید در حالت پرتره استفاده می شود.

تاکنون، Material You در هیچ جای دیگری از برنامه استفاده نشده است. با نگاهی به آینده، کاربران می توانند انتظار یک ریل ناوبری جمع و جور و فیدهای اصلی را داشته باشند که چیزی بیش از چرخ و فلک های عریض را نشان می دهد. در عوض، کارت‌های کنار هم استفاده خواهند شد. جالب است که ظاهر آن با وب سایت اخیراً بازسازی شده متفاوت است.

تغییرات فوری مواد شما در فروشگاه Play امروز به طور گسترده در چندین رایانه لوحی و Chromebook که بررسی کردیم منتشر شد.

اطلاعات بیشتر در فروشگاه Play:

FTC: ما از پیوندهای وابسته خودکار برای کسب درآمد استفاده می کنیم. بیشتر.


برای اخبار بیشتر، 9to5Google را در YouTube بررسی کنید: