رنگ مشکی پیکسل واچ یک روکش مات خواهد داشت

در مقایسه با پیکسل 7 و 7 پرو، گوگل به اندازه رنگ‌هایی که پیکسل واچ در آن عرضه می‌شود، اعلام نکرده است، اما امروز تایید کرد که مشکی مات یکی از آنها خواهد بود.

از زمان I/O 2022 در ماه مه، می دانیم که Pixel Watch در سه رنگ نقره ای، طلایی و مشکی در دسترس خواهد بود. دو رنگ اول ظاهری براق و بازتابنده دارند، اما رنگ دوم همیشه بی صداتر به نظر می رسد.

گوگل تایوان امروز تایید کرد که نوع تیره‌تر پیکسل واچ از یک “قاب فولادی ضد زنگ مشکی مات” استفاده می‌کند. با این حال، در این کشور در دسترس نخواهد بود، در حالی که “بند ورزشی مشکی Obsidian و بند ورزشی سبز لیمویی فقط در کانال های منتخب موجود است.”

ما مطمئن نیستیم که “Sport Strap” نام واقعی نوار لاستیکی است که از ماه می در تمام عکس‌ها می‌بینیم. کمی بیش از حد به اپل واچ نزدیک است. صرف نظر از این، باید گچ، زغال و مرجان به آن ملحق شود.

در همین حال، مانند Pixel Buds در سال‌های گذشته، به نظر نمی‌رسد گوگل سه رنگ قاب پیکسل واچ را در همه کشورها عرضه کند. این یک شرط مطمئن است که فولاد ضد زنگ براق پیکربندی پیش‌فرض خواهد بود و شاید طلا دیگر پیکربندی باشد. به نظر می رسد در مورد باندها و تسمه ها نیز همین گونه باشد. فروشگاه Google قبلاً هشدار داده است که “در دسترس بودن رنگ ممکن است بسته به منطقه متفاوت باشد.”

اطلاعات بیشتر در مورد Pixel Watch:

FTC: ما از پیوندهای وابسته خودکار برای کسب درآمد استفاده می کنیم. بیشتر.


برای اخبار بیشتر، 9to5Google را در YouTube بررسی کنید: