طراحی مجدد Android Auto جدول زمانی وعده داده شده خود را از دست می دهد

Android Auto در چند ماه گذشته منتظر طراحی مجدد بوده است، اما به نظر می رسد که جدول زمانی گوگل برای به روز رسانی از بین رفته است.

با مروری بر آنچه تا به امروز دیده‌ایم، Android Auto مدت‌هاست که ظاهر جدیدی را با نام رمز «Coolwalk» ایجاد کرده است. این طرح برای اولین بار حدود یک سال پیش ظاهر شد و از آن زمان تاکنون تکامل یافته است. در اوایل سال جاری، رابط کاربری جدید اولین نشانه‌های خود را از گسترش پشتیبانی از صفحه نمایش تقسیم‌شده و همچنین برخی از ویژگی‌های آینده مانند پشتیبانی Cast نشان داد.

سپس، در ماه مه 2022، گوگل رسما این طراحی جدید Android Auto را اعلام کرد.

گوگل طراحی جدید را در I/O 2022 به عنوان راهی برای ارائه عملکرد تقسیم صفحه به کاربران بیشتر و همچنین استفاده از اشکال و اندازه های جدید صفحه نمایش تبلیغ کرد.

در نسخه‌های قدیمی‌تر، Android Auto عمدتاً برای یک اندازه نمایشگر بهینه شده بود، چیزی در حدود یک صفحه نمایش افقی گرا 16:9. اما از آنجایی که خودروهای جدید با نمایشگرهای عریض‌تر یا نمایشگرهایی که بخش‌های بزرگ‌تری از داشبورد را گسترش می‌دهند وارد بازار شده‌اند، به راحتی می‌توان متوجه شد که Android Auto در کجا عقب بوده است.

همانطور که در تصویر زیر مشاهده می کنید، طراحی مجدد Android Auto جدید به خوبی با نمایشگرهایی با اندازه ها و جهت گیری های مختلف سازگار است.

پس کجاست؟

گوگل به صراحت اعلام کرد که این طراحی مجدد به Android Auto در یک پست وبلاگی از ماه مه 2022 “در تابستان امسال” خواهد آمد. شما می توانید نقل قول را به طور کامل در زیر بخوانید.

و در طول سال‌ها، ما متوجه شده‌ایم که سه قابلیت اصلی وجود دارد که رانندگان در خودروهای خود اولویت‌بندی می‌کنند: ناوبری، رسانه و ارتباطات. تابستان امسال، Android Auto یک رابط کاملاً جدید عرضه خواهد کرد که به شما کمک می‌کند مسیرها را سریع‌تر دریافت کنید، رسانه‌های خود را راحت‌تر کنترل کنید و عملکرد بیشتری در اختیار داشته باشید.

اما از 26 سپتامبر 2022، بازطراحی Android Auto هنوز حداقل به طور رسمی برای کاربران کانال‌های به‌روزرسانی پایدار یا بتا در دسترس نیست.

آخرین باری که گوگل به‌روزرسانی Android Auto را در I/O با جدول زمانی «تابستانی» اعلام کرد، این شرکت با چند هفته فرصت به این وعده عمل کرد. با این حال، این بار، آن جدول زمانی آمده و رفته است، و هیچ نشانه ای از چیزی برای رفتن به سوی کاربران وجود ندارد.

واضح است که گوگل همچنان در حال کار بر روی به روز رسانی است. در اواخر هفته گذشته، یکی از کاربران با یک گوشی هوشمند اندرویدی روت شده متوجه شد که به‌روزرسانی پلتفرم یا برنامه Spotify، قابلیت جدیدی را برای ویجت موسیقی باز کرده است. واضح است که گوگل این پروژه را کنار نگذاشته است.

ما از Google پرسیدیم که آیا جدول زمانی به‌روزرسانی شده‌ای برای انتشار مجدد طراحی «Coolwalk» Android Auto برای عموم وجود دارد، اما این شرکت در حال حاضر هیچ به‌روزرسانی برای اشتراک‌گذاری نداشت. احتمالاً این به روز رسانی در اواخر سال از راه خواهد رسید.

اطلاعات بیشتر در مورد Android Auto:

FTC: ما از پیوندهای وابسته خودکار برای کسب درآمد استفاده می کنیم. بیشتر.


برای اخبار بیشتر، 9to5Google را در YouTube بررسی کنید: