در اینجا چهره Pixel Watch Photos و Google Home برای Wear OS آمده است

اکنون می‌دانیم صفحه ساعت Google Photos که ماه گذشته مشاهده کردیم چگونه است، با فهرست‌های فروشگاه Play امروز نیز موارد بیشتری از Google Home و ایمنی شخصی برای Pixel Watch را نشان می‌دهد.

با توجه به محبوبیت صفحه‌های ساعتی که خانواده و دوستان را نشان می‌دهند، جای تعجب نیست که گوگل در روز اول ساعتی را برای پیکسل واچ آماده کند.

با نام “عکس ها” (از طریق مشعل رحمان در توییتر، یک برش دایره ای با دو پیکربندی ممکن برای تاریخ (نمایش داده شده به صورت روز + تاریخ) و زمان (یک یا دو خط) دریافت می کنید. این تقریباً یادآور صفحه قفل اندروید 12 است. همچنین ممکن است این امکان وجود داشته باشد که تصاویر را تغییر دهید و به طور خودکار در طول یک دوره تعیین شده چرخش کنید.

در همین حال، اسکرین شات انتخابگر صفحه ساعت روی دستگاه، “Pilot” – ادای احترام به ساعت های مکانیکی با بزرگنمایی 6/9/12 – را به طور کامل نشان می دهد، در حالی که نام هایی مانند “Ink” و “Pacific” را می بینیم.

سپس دوباره Google Home for Wear OS و طراحی ساده لیست کارت آن را داریم. دستگاه‌های خانه هوشمند (ترموستات، چراغ‌ها و غیره) در یک مستطیل گرد قرار می‌گیرند که شامل نماد، رنگ پس‌زمینه، نام دستگاه و/یا اتاق است. دکمه‌های مثبت و منفی برای دما وجود دارد، در حالی که احتمالاً می‌توانید برای تنظیم روشنایی تند بکشید، مانند اندروید و برنامه تلفن. ما همچنین نمونه ای از اعلان “شخص دیده شده” را دریافت می کنیم.

مانند Google Photos، هیچ چیزی وجود ندارد که نشان دهد Google Home منحصر به ساعت پیکسل خواهد بود. گفته می شود، به احتمال زیاد اولین بار در پوشیدنی های گوگل راه اندازی می شود.

در نهایت، ما برنامه ایمنی شخصی را داریم که در I/O 2022 برای تماس سریع با مخاطبین از پیش تعریف شده یا خدمات اضطراری نمایش داده شد.

اطلاعات بیشتر در مورد Pixel Watch:

FTC: ما از پیوندهای وابسته خودکار برای کسب درآمد استفاده می کنیم. بیشتر.


برای اخبار بیشتر، 9to5Google را در YouTube بررسی کنید: