Google Fi خدمات رایگان را به Local Guides ارائه می‌کند

گاهی اوقات مرور نقشه‌های Google می‌تواند برای شما امتیازاتی به همراه داشته باشد و در حال حاضر، برخی از Local Guides خدمات Google Fi را رایگان ارائه می‌دهند.

راهنمای محلی Google Maps کسی است که نظرات، عکس‌ها، و کمک بیشتری به تنظیم فهرست وسیع مکان‌ها و کسب‌وکارهای فهرست‌شده در Google Maps با استفاده از دانش خود از منطقه محلی می‌گذارد. تبدیل شدن به یک راهنمای محلی رایگان است و اغلب با بالا رفتن سطوح مختلف کمک در Maps، به برخی از هدیه‌های رایگان منجر می‌شود.

در حال حاضر، برخی از راهنماهای محلی Google Maps امتیاز نسبتاً زیادی دریافت می کنند، به طوری که Google یک سال کامل از سرویس Fi خود را به صورت رایگان به برخی ارائه می دهد. این پیشنهاد از طریق ایمیل تحت عنوان موضوع توزیع می شود[Name]، شما یک جایزه گرفتید.» در ادامه این ایمیل توضیح داده شده است که Local Guides تا پایان سال واجد شرایط دریافت سرویس Google Fi به صورت رایگان هستند.

با تشکر از مشارکت‌های شما در Google Maps، می‌توانید از Google Fi برای بقیه سال لذت ببرید. Google Fi یک طرح تلفنی از طرف Google بدون قرارداد یا کارمزد پنهان است، و اکنون می‌توانید 3 ماه از هر طرح نامحدود را بدون هیچ هزینه‌ای دریافت کنید.¹ تا سقف 195 دلار.

این پیشنهاد فقط 200 دلار ارزش دارد و هر طرح نامحدودی را در Fi به صورت رایگان ارائه می دهد، اگرچه امتیاز قابل توجهی وجود دارد. برای استفاده از پیشنهاد، باید اولین مشتری Fi باشید و شماره خود را از اپراتور دیگر وارد کنید. با این حال، سه ماه خدمات تلفن همراه رایگان یک پیشنهاد خوب از جانب گوگل است، حتی اگر واقعاً یک نوع معامله “بدون رشته” نباشد.

برای کسانی که پیشنهاد ارسال شده است، کد تبلیغاتی فقط تا 31 اکتبر کار می کند.

اطلاعات بیشتر در Google Fi:

FTC: ما از پیوندهای وابسته خودکار برای کسب درآمد استفاده می کنیم. بیشتر.


برای اخبار بیشتر، 9to5Google را در YouTube بررسی کنید: