Pixel Buds Pro ANC یکپارچه با منوی حجم پیکسل

جمعه گذشته، برخی از دارندگان Pixel Buds Pro راه سریع‌تری برای تغییر Active Noise Control در تلفن‌های Pixel خود پیدا کردند. این روش سریع‌تر برای تغییر تنظیمات ANC Pixel Buds Pro اکنون به‌طور گسترده‌تر در دسترس است و به منوی حجم در Android 13 گسترش می‌یابد.

به روز رسانی 9/16: پس از اولین بار در ابتدای این ماه، ادغام Pixel Buds Pro ANC با منوی ولوم پیکسل اکنون به طور گسترده در دسترس است. این یک به‌روزرسانی سمت سرور بود که با یک نوار ANC بالا در صفحه تنظیمات اصلی نیز مصادف است.

هر دوی این به‌روزرسانی‌ها در حال حاضر انحصاری تلفن‌های پیکسل هستند و هنوز در دستگاه‌های شخص ثالثی که امروز بررسی کردیم، ظاهر نمی‌شوند.


اصلی 9/7: گوگل به جای باز کردن برنامه/تنظیمات Pixel Buds و سپس رفتن به منوی صدا، نوار Active Noise Control را برای حذف نویز، خاموش کردن و شفافیت به بالای صفحه اصلی درست زیر «فراموش کردن» و «فراموش کردن» منتقل کرده است. وصل/قطع». در حالی که یک تغییر جزئی است، این یک صرفه جویی در زمان مناسب است.

با این حال، تغییر مهمتر شامل آن نوار است که اکنون در صفحه “صدا و لرزش” سیستم ظاهر می شود. با بالا آوردن نوار لغزنده صدا و ضربه زدن روی منوی سرریز سه نقطه در پایین می توان به آن دسترسی داشت. Active Noise Control دقیقاً زیر حجم رسانه ظاهر می شود تا یکپارچگی بسیار یکپارچه که با رویکرد مرکز کنترل اپل در iOS مشابهت دارد.

این دو تغییر از طریق به‌روزرسانی‌های سمت سرور منتشر می‌شوند، نه به‌روزرسانی برنامه Pixel Buds. همه حساب‌هایی که بررسی کردیم از چهارشنبه این تغییر را فعال نکرده‌اند.

مطالب پیشنهادی  Google Cloud ابزارهای هوش مصنوعی جدیدی را برای خرده فروشان راه اندازی می کند

ما امروز شاهد ادغام این حجم برای Pixel Buds Pro ANC با نسخه 22.26.15 سرویس‌های Google Play هستیم، پس از اینکه جمعه آن را ندیدیم. در چندین تلفن Pixel با یک حساب Google که دارای Android 13 هستند اما نه Android 12 در تلفن Google یا رایانه لوحی سامسونگ (12L) ظاهر می شود.

اطلاعات بیشتر در مورد Pixel Buds Pro:

FTC: ما از پیوندهای وابسته خودکار برای کسب درآمد استفاده می کنیم. بیشتر.


برای اخبار بیشتر، 9to5Google را در YouTube بررسی کنید:

سئو PBN | خبر های جدید سئو و هک و سرور