Google Messages راهی برای پاسخگویی مستقیم به چت های RCS آماده می کند

Google Messages در نهایت با آماده کردن راهی برای پاسخ مستقیم به پیام‌های RCS، با سایر برنامه‌های چت ارتباط برقرار می‌کند – در اینجا اولین نگاهی به پاسخ‌ها در عمل است.

درباره APK Insight: در این پست «APK Insight»، آخرین نسخه برنامه‌ای را که Google در Play Store آپلود کرده است، از حالت کامپایل خارج کرده‌ایم. وقتی این فایل‌ها (در مورد برنامه‌های اندروید، APK نامیده می‌شوند) را دکامپایل می‌کنیم، می‌توانیم خطوط مختلفی از کد را در آن اشاره به ویژگی‌های احتمالی آینده ببینیم. به خاطر داشته باشید که Google ممکن است هرگز این ویژگی‌ها را ارسال کند یا ندهد، و تفسیر ما از چیستی آنها ممکن است ناقص باشد. با این حال، ما سعی خواهیم کرد مواردی را که به اتمام نزدیک‌تر هستند فعال کنیم، تا به شما نشان دهیم در صورت ارسال، چگونه ظاهر خواهند شد. با در نظر گرفتن این موضوع، ادامه مطلب را بخوانید.


در طول سال‌ها، ارسال پیامک و پیام‌های فوری به برخی از راه‌های کلیدی برای صحبت کردن با یکدیگر تبدیل شده‌اند. یکی از مسائل جزئی که می‌تواند ظاهر شود این است که در چت‌های سریع، مانند چت گروهی شلوغ، تشخیص اینکه کسی به کدام پیام پاسخ می‌دهد همیشه آسان نیست.

اکثر برنامه‌های چت مدرن این مشکل را به شکلی حل کرده‌اند. Slack موضوعاتی را برای جدا نگه داشتن بحث در مورد یک موضوع از بقیه بحث های اتاق ارائه می دهد. سایر برنامه‌ها مانند iMessage و Discord به سادگی به شما امکان می‌دهند پیامی را برای پاسخ به آن انتخاب کنید و معمولاً هنگام ارسال پیام شما کمی جذابیت و زمینه بسیار مورد نیاز را به پیام شما اضافه می‌کنند.

تیم ما نگاهی دقیق‌تر به پیام‌های Google انداخته است و رویکرد مشابهی را برای پاسخ‌ها اتخاذ می‌کند، با یک نماد پیکان پاسخ که وقتی پیام خاصی را طولانی فشار می‌دهید ظاهر می‌شود. در صورتی که نظر خود را تغییر دهید، با ضربه زدن روی آن نماد، پیام را در بالای حباب نوشتن همراه با یک دکمه لغو قرار می‌دهید، و در غیر این صورت می‌توانید پیام خود را به صورت عادی بنویسید.

به نظر می رسد این ویژگی در توسعه به اندازه کافی فاصله داشته باشد تا پاسخ ها به درستی از طریق RCS ارسال و دریافت شوند، حتی پاسخ ها در برنامه وب پیام های Google ظاهر می شوند. همانطور که انتظار دارید، یک پیام با یک پاسخ شامل پیش نمایشی از پیام اصلی و نام فرستنده است. با ضربه زدن روی آن پیش‌نمایش پاسخ، پیام‌های Google به سمت نسخه اصلی حرکت می‌کند.

بهتر از آن، ممکن است لازم نباشد مدت زیادی منتظر بمانید تا پاسخ‌ها در Google Messages به طور کامل در دسترس باشند، زیرا برخی گزارش داده‌اند که این ویژگی در حال حاضر برای آنها فعال است. – متی و کونال متشکرم!

قابلیت پاسخ‌گویی تنها یکی از ویژگی‌های جدیدی است که در حال حاضر برای Google Messages آماده شده است. همین دیروز، یک ویژگی رونویسی پیام صوتی را کشف کردیم که به طرز شگفت انگیزی خوب کار می کند، همراه با توانایی استفاده از هر ایموجی به عنوان یک واکنش RCS. گوگل به وضوح برنامه ای برای ایجاد Google Messages دارد زیرا RCS را به استاندارد بزرگ بعدی پیام رسانی تبدیل می کند.

با تشکر از JEB Decompiler، که برخی از حذف‌کننده‌های APK Insight از آن بهره می‌برند.

دیلان راسل به این مقاله کمک کرد.

اطلاعات بیشتر از APK Insight:

FTC: ما از پیوندهای وابسته خودکار برای کسب درآمد استفاده می کنیم. بیشتر.


برای اخبار بیشتر، 9to5Google را در YouTube بررسی کنید: