با نزدیک شدن به راه اندازی، Pixel 7 Pro جعبه گشایی سریعی دریافت می کند [Video]

سری پیکسل 7 قبلاً به طور رسمی توسط گوگل نمایش داده شده است، اما با نزدیک شدن به معرفی، یک ویدیوی جدید نشان می دهد بسیار جعبه گشایی مختصری از Pixel 7 Pro.

Gadgetfull BD، یک خرده‌فروش در بنگلادش، امروز ویدئوی کوتاهی را در فیس‌بوک منتشر کرد که نشان می‌دهد بسته‌بندی خرده‌فروشی Pixel 7 Pro در رنگ مشکی، جعبه‌کشی دستگاه را باز می‌کند تا دوباره سخت‌افزار را نشان دهد و همچنین به آنچه ممکن است در آن باشد اشاره می‌کند. جعبه.

این جعبه گشایی به ما نمی گوید که به دور بوش ضربه نزنیم بسیار درباره Pixel 7 Pro که قبلاً نمی‌دانستیم.

این همان نسخه سیاه رنگ گوشی است که در چندین فاش شده در گذشته دیده‌ایم، هرچند این بار به جای نشانگر نمونه اولیه، لوگوی واقعی گوگل را نشان می‌دهد. هیچ مقایسه ای با دستگاه دیگری وجود ندارد، اما در یک نگاه، به نظر می رسد این نگاه کوتاه از این نظریه پشتیبانی می کند که گوگل لبه های منحنی نمایشگر پیکسل 6 پرو را تا حد زیادی در این دستگاه عقب نشینی کرده است. نحوه انعکاس نور از طرفین در این ویدیو به اندازه پیکسل 6 پرو منحرف به نظر نمی رسد. آزمایش قبلی و مقایسه پیکسل 7 پرو با پیکسل 6 پرو قطعاً به نظر می رسد که دستگاه جدیدتر دارای انحنای کمتری خواهد بود، اما تشخیص از این نشت به تنهایی دشوار بود.

در مورد بسته بندی پیکسل 7 پرو، تجربه جعبه گشایی تا حد زیادی شبیه به سری پیکسل 6 است. طراحی جعبه اساساً یکسان است و داخل آن یک آداپتور سوئیچ سریع و یک کابل USB-C به USB-C وجود دارد، اما هیچ نشانی از آجر شارژ وجود ندارد. گوگل همچنین همچنان از کاغذ برای پوشاندن نمایشگر، مطابق با اهداف پایداری شرکت استفاده می کند.

مطالب پیشنهادی  به‌روزرسانی ژوئیه 2022 سامسونگ برای گوشی‌های گلکسی منتشر می‌شود

در این مرحله، حدود یک ماه تا بالاخره رسمی شدن Pixel 7 و Pixel 7 Pro باقی مانده است و اکتبر جدول زمانی معمول گوگل برای سخت افزار جدید است. در کنار آن، گوگل همچنین اولین ساعت هوشمند خود، پیکسل واچ را در کنار پیکسل 7، همانطور که اخیرا گزارش دادیم، عرضه می کند.

اطلاعات بیشتر در مورد Pixel 7:

FTC: ما از پیوندهای وابسته خودکار برای کسب درآمد استفاده می کنیم. بیشتر.


برای اخبار بیشتر، 9to5Google را در YouTube بررسی کنید:

سئو PBN | خبر های جدید سئو و هک و سرور