ویجت Pixel Weather با دمای 100 درجه شکسته می شود

جنوب غرب از اواسط هفته جاری با گرمای 100 درجه ای مواجه بوده است و پیش بینی می شود تا روز کارگر نیز ادامه داشته باشد. با بررسی اپلیکیشن Pixel Weather در چند روز گذشته، مشخص شد که ویجت اصلی به درستی برای نمایش دمای بیش از 100 طراحی نشده است.

سال گذشته، اندروید 12 روی تلفن‌های پیکسل، یک جفت ویجت لذت‌بخش Material You را معرفی کرد که نسبتاً دارای اطلاعات متراکم هستند و دارای تم رنگی پویا برای تطبیق با کاغذ دیواری شما هستند. تا به امروز، آنها حتی در سایر دستگاه‌های Android 12/13 منحصر به فرد هستند. (همین را می توان در مورد یک ویجت خاص YouTube Music که بسیار راحت است، گفت.)

بزرگترین پیکربندی ویجت دما و شرایط فعلی، بالا و پایین امروز و پیش بینی دو روزه را نشان می دهد. بخش کلیدی دیگر نگاهی به آینده در چهار ساعت آینده است. هنگامی که بیش از 100 است، نماد درجه به طرز جالبی به خط بعدی فشار داده می شود. این نمایش تصویری را به سمت پایین حرکت می دهد و منجر به ناپدید شدن افزایش زمان می شود.

همانطور که در زیر می بینید، همه چیز زمانی که فقط دو رقم باشد به طور معمول کار می کند، اما سه رقم از نظر بصری چیزها را خراب می کند. تنظیم سیستم اندازه نمایش و متن به نظر نمی رسد تفاوتی ایجاد کند.

بدیهی است که بیش از حد قابل استفاده باقی می ماند، اما یک محافظ لبه طراحی را در معرض دید قرار می دهد که در این روزگار دیگر چنین امکانی از راه دور نیست. گوگل امیدوار است با یک به‌روزرسانی در آینده برنامه Google، که این ابزارک‌های آب‌وهوا را تقویت می‌کند، دمای 100 درجه را برطرف کند.

وقتی صحبت از رفع مشکل شد، هنوز افرادی هستند که گاه به گاه مشکلاتی در مورد به روز نشدن ویجت ها بدون ضربه زدن دارند که تجربه کامل را باز می کند. همچنین اگر در نهایت حل شود عالی خواهد بود.

به هر حال امیدوارم خونسرد باشید

اطلاعات بیشتر در مورد Pixel:

FTC: ما از پیوندهای وابسته خودکار برای کسب درآمد استفاده می کنیم. بیشتر.


برای اخبار بیشتر، 9to5Google را در YouTube بررسی کنید: