پیش‌سفارش‌های Pixel 6a تا یک ماه دیگر با پست‌های عملی جدید باز می‌شوند

ساخته شده توسط گوگل امروز در رسانه های اجتماعی به به یاد آوردن خریداران احتمالی که برای Pixel 6a و Pixel Buds Pro پیش‌سفارش می‌دهند تا یک ماه دیگر باز می‌شوند. در همین حال، ویدیویی دیگر از گوشی میان رده آینده گوگل به یوتیوب راه پیدا کرده است.

دو دستگاه اعلام شده در I/O 2022 در روز پنجشنبه، 21 ژوئیه، پیش‌سفارش می‌شوند. گوگل قبلاً گفته بود که Pixel 6a در 28 جولای وارد قفسه‌های فروشگاه می‌شود، اما چنین تاریخی برای Pixel Buds Pro وجود ندارد. به احتمال زیاد، هر دو احتمالاً درست قبل از تاریخ رسمی خیابان شروع به حمل و نقل خواهند کرد.

گوگل به‌عنوان یک خرید مشترک، دستگاه‌ها را با هم جفت می‌کند، اگرچه هدفون‌ها احتمالاً همان چیزی است که دارندگان پیکسل فعلی می‌خرند. به لحاظ کپی بازاریابی، گوگل لغو فعال نویز (ANC)، EQ صدا، تعویض دستگاه و کلمه کلیدی را برجسته می کند.

Pixel 6a با پشتیبانی از Google Tensor با باتری و دوربین شگفت‌انگیز فوق‌العاده سریع و ایمن است. آن را با Pixel Buds Pro جدید جفت کنید تا از آهنگ های مورد علاقه خود در یک تجربه همه جانبه لذت ببرید.

در همین حال، یک ویدیوی کاربردی دیگر از Pixel 6a در خارج از مالزی وجود دارد که به دلیل وجود یک فروشنده در این کشور ارائه می‌شود. نکته قابل توجه در این مورد این است که چگونه می‌توانیم ببینیم چه نرم‌افزاری در جعبه 6a در حال اتمام است: وصله امنیتی آوریل Android 12L. احتمالاً یک روز اول به روز رسانی QPR3 با اندروید 13 احتمالاً بلافاصله پس از آن ارائه خواهد شد.

سایر نکات برجسته این ویدیو:

  • 3:57 – تست حسگر اثرانگشت زیر نمایشگر
  • 7:26 – تست بلندگوهای استریو
  • 10:35 — توانایی جدید Magic Eraser برای “تغییر رنگ اشیاء حواس پرتی در عکس شما” هنوز فعال به نظر نمی رسد.
  • 12:06 – AnTuTu: 703376

اطلاعات بیشتر در مورد Pixel 6a:

FTC: ما از پیوندهای وابسته خودکار برای کسب درآمد استفاده می کنیم. بیشتر.


برای اخبار بیشتر، 9to5Google را در YouTube بررسی کنید: