آیا از Pixel 6 یا 6 Pro خود راضی هستید؟ [Poll]

بر کسی پوشیده نیست که سری پیکسل 6 با مشکلات متعددی روبرو بوده است. در حالی که ما در مورد بسیاری از مشکلات برجسته‌تری که ممکن است دارندگان با آن‌ها مواجه شوند گزارش می‌دهیم، در بیشتر موارد، بسیاری از مردم از Pixel 6 و 6 Pro خود راضی هستند – و این به سایر تلفن‌های هوشمند ساخته‌شده توسط Google نیز گسترش می‌یابد.

طبق نموداری که اخیراً از Statista منتشر شده است، ظاهراً دارندگان در حال برنامه‌ریزی برای ترک مجموعه‌ای از Pixel هستند و اگرچه مشخص نیست، ممکن است این به دلیل مشکلات کاربران با دستگاه خود باشد. اکنون مشکلات و نقاط درد یک چیز هستند، و مطمئناً همانطور که به ما گفتید وجود دارند، اما ما کاملاً مطمئن نیستیم که چگونه این داده ها در پایگاه کاربر گسترده تر اعمال می شود. به خصوص با توجه به اینکه پیکسل 6 و 6 پرو جزو پرفروش‌ترین گوشی‌های ساخت گوگل تا به امروز هستند. آنها حتی بیشتر از مجموع پیکسل 4 و پیکسل فروخته اند، به این معنی که مردم به وضوح از خرید سری پیکسل 6 در مرحله اول خوشحال هستند.

با این حال، داده های انتخاب شده از نظرسنجی جهانی مصرف کنندگان Statista – که پشت یک دیوار پرداخت است – ادعای نسبتاً جسورانه ای دارد مبنی بر اینکه امتیاز وفاداری سری پیکسل 36٪ کاهش یافته است. این نشان می دهد که صاحبان در حال بررسی یک سوئیچ در زمان ارتقا هستند. در حالی که این می‌تواند نگران‌کننده باشد، اما اگر درست بود، تمام کارهای خوب انجام شده با پیکسل 6 لغو شده است و بخش بزرگی از دارندگان پیکسل 6 از دستگاه‌های خود راضی نیستند.

تصویر: دولتمرد

وفاداری به برند برای سلامت بلندمدت سری Google Pixel مهم است، بنابراین دارندگان خوشحال Pixel 6 برای طول عمر ضروری هستند. بیش از 7000 دارنده گوشی هوشمند در ایالات متحده مورد بررسی قرار گرفتند که برای شروع حجم نمونه نسبتاً بزرگی است. با این حال، داده‌های جمع‌آوری‌شده در اینجا مربوط به دوره آوریل 2021 تا مارس 2022 است. در اکثریت قریب به اتفاق آن بازه زمانی، Pixel 5 اصلی‌ترین گوشی هوشمند پرچم‌دار گوگل بود و سری Pixel 6 تنها در چهار ماه اخیر وارد قفسه‌های فروشگاه‌ها شد. از این مطالعه

با اندکی شک و تردید، ما کاملاً متقاعد نشده‌ایم که دارندگان پیکسل 6 «انبوهی» را ترک می‌کنند، همانطور که برخی به سرعت اعلام کردند. وفاداری به برند تا 36 درصد کاهش یافته است که افزایش 17 درصدی نسبت به مطالعه مشابه در مارس 2021 است. اکنون این نکته را در نظر بگیرید که عمده فروشی سری پیکسل تنها 1 درصد از بازار ایالات متحده را به خود اختصاص داده است، احتمالاً فقط 70 یا بیشتر افرادی که به این نظرسنجی اولیه پاسخ دادند احتمالاً یک دستگاه پیکسل دارند و تعداد کمتری صاحب سری پیکسل 6 خواهند بود.

اگر تعداد پاسخ‌های دریافتی از طرف دارندگان پیکسل 6 عمدتاً خوشحال بود، اما بخش کوچکی از تلفن پیکسل خود ناامید بودند، آن‌وقت می‌توانست به راحتی چیزی را به ارمغان بیاورد که به نظر می‌رسد بسیار بد است. درست مانند افزایش درصد فروش بسیار زیاد، بهتر است این نوع داده ها را با کمی نمک در نظر بگیرید. گفته می شود، اگر مالکان وفادار نمانند، دلایل معتبری وجود دارد.

ما می بینیم که مردم می گویند از اسکنر اثر انگشت سری Pixel 6، اتصال، راضی نیستند، در حالی که شکایت هایی در مورد سرعت شارژ و اندروید 12 وجود دارد. با خطر نادیده گرفتن تجربیات منفی که بسیاری از آنها داشته اند، همانطور که اغلب اتفاق می افتد، اغلب اکثریت خاموشی وجود دارد که با مشکلاتی مواجه نشده اند.

ما را علاقه مند رنگ کنید. ما فکر می‌کردیم که می‌توانیم پاسخ نسبتاً قابل توجهی که صرفاً از طرف دارندگان پیکسل است دریافت کنیم. بنابراین، ما از شما می‌پرسیم: آیا از پیکسل 6 یا 6 پرو خود راضی هستید؟ با استفاده از نظرسنجی زیر به ما اطلاع دهید و مطمئن شوید که چرا در بخش نظرات زیر به ما بگویید.

اطلاعات بیشتر در مورد Google Pixel 6:

FTC: ما از پیوندهای وابسته خودکار برای کسب درآمد استفاده می کنیم. بیشتر.


برای اخبار بیشتر، 9to5Google را در YouTube بررسی کنید: