بررسی کیس Pixel 6: شهرت لوازم جانبی Google آشکار شد

سری پیکسل 7 قرار است ماه آینده عرضه شود، و ما متوجه شدیم که اکنون زمان خوبی است تا در مورد عملکرد ضعیف Pixel 6 و 6 Pro در سال گذشته صحبت کنیم.

از Pixel 2 در سال 2017 تا Pixel 5 در سال 2020، گوگل یک قاب پارچه ای رسمی برای گوشی های خود ارائه کرد. با همه حساب ها، این موارد کاملاً فوق العاده از نظر ارائه مقدار مناسبی از محافظت در عین شیک ماندن بودند. قاب‌های پارچه‌ای رسمی پیکسل همچنین این مزیت را داشتند که با بقیه محصولات Made by Google که با پوشش پارچه‌ای سری بلندگوهای Google Home مطابقت دارند، در تم باقی می‌مانند.

این بدان معنا نیست که قاب های فابریک پیکسل نقص های خود را نداشتند. آنها باید کمی بیشتر از معمولی قاب گوشی شما شسته شوند و در طول سال ها کمی فرسوده شوند. و از Pixel 4a به بعد، گوگل همچنین درصد قابل توجهی از مواد بازیافتی را به پارچه وارد کرد، که کاملاً انتخاب مسئولیت‌پذیری بود، اما باعث می‌شد لمس کردن قاب‌ها کمی کمتر شود.

از آن زمان، با شروع Pixel 5a، گوگل به طور کامل قاب گوشی های رسمی خود را دوباره طراحی کرد و رویکرد سنتی تری را با ساختار پلاستیکی دولایه در پیش گرفت. برای پیکسل 6 و پیکسل 6 پرو، گوگل به استفاده از طراحی دولایه ادامه داد اما هر دو لایه را شفاف کرد تا ظاهر زیبای گوشی شما را بهتر به نمایش بگذارد.

من شخصاً در 10 ماه گذشته از قاب رسمی Google Pixel 6 Pro استفاده کرده‌ام و در طول این مدت، قاب من به طور پیوسته بدتر شده است و ظاهر گوشی من بدتر و بدتر شده است. برای من اغراق نیست اگر بگویم این بدترین کیس رسمی است که برای یک گوشی، به خصوص برای پیکسل استفاده کرده ام.

مطالب پیشنهادی  وردپرس Gutenberg 10.1 باعث تقویت هسته وب می شود

همه اینها به سه موضوع کلیدی خلاصه می شود که اولین مورد زرد شدن خود پرونده است. همانطور که بسیاری از دارندگان پیکسل 6 در اوایل سال جاری اشاره کردند، کیس های رسمی گوگل به تدریج رنگ تیره تری به خود می گیرند. خیلی زود، لایه شفاف گوشی شما را کاملاً کثیف و در مقایسه با یک قاب تک رنگ غیر جذاب نشان می دهد.

اما صادقانه بگویم، من می‌توانم با Pixel 6 Pro خود زندگی کنم که در بدنه‌اش بسیار زیبا به نظر می‌رسد. ظاهر همه چیز نیست. چیزی که واقعاً کیس را به یکی از بدترین مواردی که من تا به حال استفاده کرده‌ام تبدیل می‌کند، نحوه تغییر شکل آهسته آن است.

مشکل کوچک شروع می شود. ممکن است در عرض چند هفته متوجه شوید که نواحی نرم اطراف دکمه تنظیم صدا و درگاه USB-C شروع به تاب برداشتن کرده و از حالت خارج می‌شوند. طی 10 ماهی که از قاب رسمی Pixel 6 Pro استفاده کردم، تاب خوردگی بدتر شد – تا اینکه حباب ظاهر شد.

از آنچه من می توانم بگویم، تاب برداشتن دور دکمه تنظیم صدا در نهایت بر چسبی که دو لایه کیس را به هم چسبیده بود غلبه کرد. هنگامی که هوا شروع به عبور از بین دو لایه کرد، بازی تمام شد، زیرا یک حباب عظیم در پشت کیس تشکیل شد. ظرف چند ساعت، نگه داشتن این پرونده به طرز عجیبی در دست بود، تا جایی که ناخوشایند بود.

تقریباً در همان زمان، مسئله دیگری ظاهر شد، اگرچه ممکن است برای دیگران رایج نباشد. بین کار و اوقات فراغت، اغلب لازم است قاب گوشی Pixel 6 Pro خود را از روی آن بردارم تا آن را در کنترلرهایی مانند Gamevice یا GameSir قرار دهم.

مطالب پیشنهادی  باگ YouTube Music برای Android صفحه را روشن نگه می‌دارد

ساده‌ترین راهی که می‌دانم برای بیرون آوردن Pixel 6 Pro از قاب، نگه داشتن قسمت بالایی و فشار دادن برآمدگی دوربین است تا گوشی بیرون بیاید. با این حال، جایی که ضربه دوربین از آن عبور می کند، متأسفانه همچنین جایی است که بدنه در ضعیف ترین حالت خود قرار دارد، با یک قطعه بسیار نازک از لایه پلاستیکی سخت.

پس از چند ده بار برداشتن و تعویض کیس، به نظر می رسد پلاستیک در نهایت از بین رفته و در دو نقطه ترک خورده است. با آن شکستگی شدید، قاب دیگر آنقدر به Pixel 6 Pro نمی چسبد که حتی وانمود کند از آن محافظت می کند.

قاب Pixel 6 Pro، پس از حذف شکسته شد

پس از بررسی دقیق مورد، این شکست ممکن است به ظاهر مربوط باشد یا نباشد حباب، زیرا چسب هنوز از یک طرف در جای خود محکم است. حباب مستقیماً در راستای دکمه تنظیم صدا (جایی که چسب نیز شل است) است، اما به سمت بالا به سمت یکی از ترک ها پیچیده می شود.

به طور کلی، با زرد شدن، حباب زدن و ترک خوردن، کیس رسمی گوگل برای سری پیکسل 6 برای استفاده طولانی مدت قابل استفاده نیست. گوگل در توضیح رسمی خود ادعا کرد که این قاب “طراحی گوشی را برجسته می کند و در عین حال از آن محافظت می کند”، که در تجربه من درست نیست.

با توجه به اینکه Pixel 7 و Pixel 7 Pro قرار است در هفته های آینده عرضه شوند، هنوز کیس های رسمی این گوشی ها فاش نشده است. من صمیمانه امیدوارم که Google یک بار دیگر طرح‌های قاب را تغییر داده یا چسب را بهبود داده باشد، زیرا در این مرحله ما به سادگی نمی‌توانیم گزینه رسمی Google را خریداری کنیم.

مطالب پیشنهادی  سام آلتمن در مورد نظارت هوش مصنوعی: موازنه ریسک ها و پیشرفت ها

در مقایسه با قاب‌های پارچه‌ای بی‌نظیر پیکسل، این جایگزین‌های پلاستیکی اعتماد ما را به لوازم جانبی Google از بین برده است.

قاب‌های بهتر Pixel 6:

FTC: ما از پیوندهای وابسته خودکار برای کسب درآمد استفاده می کنیم. بیشتر.


برای اخبار بیشتر، 9to5Google را در YouTube بررسی کنید:

سئو PBN | خبر های جدید سئو و هک و سرور